cz | eng

Aktuality

Fashion Days v Brně: Ne všechno retro je v módě. Vsaďte na eleganci

TZ | Fashion Days v Brně: Ne všechno retro je v módě. Vsaďte na eleganci

Zvonové kalhoty, nadýchaná trvalá a leské šusťákové soupravy, těmito módními trendy  odstartovala víkendová série přehlídek Fashion Days v Nákupní galerii Vaňkovka v Brně. Divákům ale již po pár minutách došlo, že kříklavě zelený šusťák nebude to pravé ořechové pro sezónu jaro/léto 2016. Modely ve stylu osmdesátých let totiž na pódiu po chvíli vystřídaly ukázky současných módních trendů. Choreografové přehlídky tak chtěli poukázat, kam se móda za několik desetiletí posunula. Své zastoupení měly na víkendových přehlídkách také dámské značky Steilmann, Apanage, Kapalua a pásnká značka Stones, které znáte z prodejen Steilmann.

číst více
Zuzka (26): „Každé narodené dievča s Turnerovým syndrómom je vlastne zázrakom.“

TZ | Zuzka (26): „Každé narodené dievča s Turnerovým syndrómom je vlastne zázrakom.“

Zuzka (26) je mladé ambiciózne veselé dievča, ktoré sa na prvý pohľad od svojich vrstovníkov nijak nelíši. Študuje medicínu, má rada filmy, turistiku, číta knihy a keď má čas, trávi ho v spoločnosti priateľov. Aj keď to na prvý pohľad nie je viditeľné, trpí ochorením, ktoré postihuje v priemere 1 z 2 500 dievčat – Turnerovým syndrómom, ktorý ale nemusí so sebou niesť väčšie zdravotné riziká.V minulosti sa toto ochorenie prejavovalo najmä nízkou výškou u jeho nositeliek, dnes sa však vďaka medicíne aj tento nedostatok darí korigovať. Zuzkin príbeh hovorí o živote s týmto ochorením. 

číst více
MND snižuje ceny energií všem svým zákazníkům

TZ | MND snižuje ceny energií všem svým zákazníkům

Praha, 25. února 2016 – Všichni zákazníci společnosti MND, Moravských naftových dolů, se od 1. března dočkají plošného snížení cen plynu i elektřiny. Zatímco u elektrického proudu cena klesne o 5 %, plyn bude oproti současnému základnímu ceníku Plyn z první ruky levnější o 7 %. Moravské naftové doly se rozhodly své služby zlevnit v reakci na vývoj velkoobchodních cen energií na trhu.

číst více
FEI v Brně otevře nové tréninkové centrum

TZ | FEI v Brně otevře nové tréninkové centrum

Výrobce elektronových mikroskopů, FEI Company, rozšiřuje své technologické centrum na Černovických terasách. Investicí v řádech desítek milionů korun vznikne mezinárodní tréninkové centrum a prostor pro více než 140 nových pracovních míst.

číst více

TZ | Růstová porucha? Je nutné ji podchytit včas

Malé děti jsou vždy roztomilé. Rodiče by si ale měli pohlídat, aby jejich dítě nezůstalo malé navždy. Až pět procent dětí v Moravskoslezském kraji trpí závažnou poruchou růstu. „Čím dřív ji rodiče ve spolupráci s pediatrem odhalí, tím větší šanci má jejich dítě dorůst předpokládané výšky“ upozornila MUDr. Jana Černá, lékařka z Kliniky dětského lékařství ve Fakultní nemocnice Ostrava, která se růstovými poruchami zabývá.  

číst více

TZ | Steilmann slaví 23. narozeniny. Dárek ale dostanete vy

Značka Steilmann a Stone Vás zve v neděli 20. prosince na oslavu. Podávat se bude 23% sleva na všechny naše modely. Přijďte si pro svůj první letošní dárek ještě před Vánocemi. Poté můžete svou krásou obdarovat své blízké. Jak docílit toho, aby se manželé o Vánocích znovu zamilovali a děti měly pocit, že mají nejkrásnější maminku na světě? Inspirujte se našimi tipy. 

číst více

TZ | Firma FEI získala počtvrté ocenění Exportér roku Jihomoravského kraje

Brno potvrdilo svojí pověst kolébky elektronových mikroskopů. Firma FEI, která je v zde vyrábí, získala již počtvrté v řadě titul Exportér roku Jihomoravského kraje. Vyvezla elektronové mikroskopy za 7.1 miliard korun. V celostátním měřítku se FEI umístila na 14 místě mezi největšími českými exportéry.

číst více
Brněnské Kentico bude v příštím roce nabírat dalších 50 zaměstnanců

TZ | Brněnské Kentico bude v příštím roce nabírat dalších 50 zaměstnanců

Přibližně padesát nových pracovních pozic v IT se v příštím roce chystá otevřít Kentico Software, brněnská společnost a lídr světového trhu řešení pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingových kampaní. Na nová pracovní místa chce nabírat jak zkušené vývojáře, tak studenty a absolventy.

číst více
Nová restaurace Spice Box rozšiřuje nabídku food courtu OC Forum Nová Karolina

TZ | Nová restaurace Spice Box rozšiřuje nabídku food courtu OC Forum Nová Karolina

Až 30 % pronajímatelné plochy věnované stravování. 30–50% nárůst počtu zákazníků, kteří navštěvují nákupní centrum primárně kvůli občerstvení. Nové zahraniční značky na českém trhu. To jsou charakteristiky nových trendů v retailu. „V souladu s těmito trendy OC Forum Nová Karolina představila zákazníkům mezi osmi novými značkami také restauraci Spice Box v rámci food courtu,“ sdělila ředitelka pronájmů Lenka Dvořáková ze společnosti Active Retail Asset Management, správce centra.

číst více
Nákupní centra jako indikátor úspěchu regionů

TZ | Nákupní centra jako indikátor úspěchu regionů

Pokles nezaměstnanosti, příliv investic a vyšší tržby obchodníků – to jsou letošní charakteristiky českých regionů. Výjimkou nejsou ani Královéhradecký a Ostravský kraj, jejichž největší nákupní centra potvrzují hlad zákazníků po nových značkách.

 

číst více

Nalezeno: 373 záznamů   |   Stránka: 1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 75