cz | eng

Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

TZ | Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

Zákazníci v Brně se dočkali. Ode dneška mohou nakupovat v nově otevřené prodejně Žabka v Křenové ulici. Na prodejní ploše 160 metrů čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů (pokračování)

Vítězky si převzaly ceny ze soutěže

Vítězky si převzaly ceny ze soutěže "Lepší život neexistuje, užij si ten svůj"

Ceny vítězkám soutěže Lepší život neexistuje, užij si ten svůj byly předány. Děti a teenageři měli zpracovat svůj postoj k závislostem. Soutěž byla vyhlášená v červnu a trvala až do října. Z TOP 10 hlasovali o dvou nejlepších dílech fanoušci na Facebooku kampaně Zůstaň nad vlivem.

IPad od Apple s podporou Apple pencil pro kreativní lidi si odnesla Sára Šromová za svoje úžasné video na téma Netolismus a na natáčení klipu s profesionálním štábem se těší Eliška Čiržová, která zpracovala fotopříběh ze života.

Předávání cen se uskutečnilo v úterý 13.11. v Podané kavárně v Brně. Ceny předaly Klára Kazelle, koordinátorka projektu Zůstaň nad vlivem a Helena Rampachová, ředitelka Asociace nestátních organizací.