cz | eng

Případové studie

Stazujeme.cz

Stazujeme.cz

Pro Evropskou komisi jsme navrhli a realizovali kompletní online marketingovou a PR strategii na podporu programu Erasmus. V rámci kampaně bylo vytvořeno logo, vizuály, webové stránky a Facebookový profil Stazujeme.cz. Po dobu kampaně probíhala soutěž pro účastníky a absolventy stáží s názvem #VyhrajEurovíkend o nejlepší textové a videopříspěvky s tématem Pobyt na zahraniční stáži. Příspěvky byly postupně publikovány na webu a o vítězi se rozhodovalo hlasováním...

číst více
Steilmann

Steilmann

Pro módní společnost Steilmann vedeme druhým rokem korporátní i produktovou komunikaci. Kromě Media Relations i na sociálních sítích (Facebook , Instagram), které nebyly předtím společností využívány...

 

číst více
IPD Forum - zajištění medializace mezinárodní konference Brno, Praha

IPD Forum - zajištění medializace mezinárodní konference Brno, Praha

IPD Forum Israel Public Diplomacy Forum („IPD Forum“) je nezisková, nepolitická, vzdělávací organizace, která má za cíl vzdělávat veřejnost napříč celým světem o mezinárodních vztazích a problémech Izraele a Středního východu. Organizace pořádá konference pro širokou i odbornou veřejnost na univerzitách a v organizacích po celém světě. V roce 2017 uskutečnila turné konferencí také v České republice a na Slovensku. BMPR se stalo partnerem Fora pro komunikaci s novináři v České republice.

číst více
ELI LILLY - Příběhy dětské endokrinologie

ELI LILLY - Příběhy dětské endokrinologie

Eli Lilly je nadnárodní farmaceutický koncern, který mimo jiné vyrábí a distribuuje hormonální léčbu endokrinních onemocnění. Cílem kampaně bylo v roce 2015 šířit osvětu o poruchách růstu u dětí. Aby se rodiče nebáli tohoto onemocnění a uvědomili si, že včasná léčba jejich dětem zajistí plnohodnotný život.

číst více
NC Královo pole Brno

NC Královo pole Brno

Práce pro Nákupní centrum Královo pole byla velmi zajímavá zkušenost. Poprvé jsme pracovali pro klienta s tak geograficky lokálně zameřenou cílovou oblastí. O to jsme však byli cílové skupině blíže a stali jsme se i její přirozenou součástí. Na čem jsme pracovali?

číst více
S VAŠÍ POMOCÍ DOSÁHNOU

S VAŠÍ POMOCÍ DOSÁHNOU

Projekt "Díky Vám dosáhnou...." vznikl pro účely získání finančních prostředků a zvýšení povědomí o činnosti o.s. Domov pro mne, které pomáhá lidem s postižením žít běžným způsobem života. Je založen na faktu, že člověk upoutaný na invalidní vozík dosáhne do stejné výšky, jako malé dítě, přestože intelektuálně dosahuje do vyšších úrovní. 

číst více
IKEA - Guerilla

IKEA - Guerilla

Více než 9000 výrobků IKEA bylo přes noc umístěno na známých místech Prahy (13 stanovišť), Brna (12 stanovišť), Ostravy (8 stanovišť) jako dárek pro zákazníky IKEA. Spolu s exkluzivními médii jsme sledovali jejich další osud. Na podporu akce byla vytvořena microsite, která o všem nejprve informovala pouze v náznacích.

číst více
ZNOVUOTEVŘENÍ IKEA PRAHA ČERNÝ MOST

ZNOVUOTEVŘENÍ IKEA PRAHA ČERNÝ MOST

Agentura dostala za úkol zajistit komunikaci s veřejností při příležitosti znovuotevření OD IKEA Praha Černý Most po rozsáhlé rekonstrukci. Agentura navrhla pojmout komunikaci netradičně  návrhem pokusit se při této příležitosti o vytvoření a zápis dvou nových českých rekordů: „Největší obchodní dům s bytovým zařízením v České republice“ a Největší švédský snídaňový stůl. Za kreativitu a výsledky eventu jsme získali Českou cenu za PR.

číst více
OBRÁZKY Z ELEKTRONOVÝCH MIKROSKOPŮ

OBRÁZKY Z ELEKTRONOVÝCH MIKROSKOPŮ

FEI Company je společnost se sídlem v Brně, která vyrábí nejlepší elektronové mikroskopy na světě. Jsou používány Akademií věd, renomovanými univerzitami, farmaceutickými koncerny a jinými špičkovými pracovišti. Agentura v rámci zadání zaměřeného na popularizaci tohoto vysoce odborného tématu navrhla vytvořit komunitu uživatelů Facebooku a transformovat odbornost v atraktivitu. Vznikly tak Obrázky z elektronových mikroskopů – svět, který jste nikdy neviděli. V relativně krátké době se členy komunity stalo okolo šesti tisíc vysoce aktivních laických účastníků z různých oborových skupin a téma elektronové mikroskopie se u nich stalo velmi populárním.

číst více
INFORMAČNÍ KAMPAŇ ADHD – ZLOBIVÉ DÍTĚ MŮŽE MÍT ADHD

INFORMAČNÍ KAMPAŇ ADHD – ZLOBIVÉ DÍTĚ MŮŽE MÍT ADHD

Informační kampaň ADHD  zlobivé dítě může mít ADHD. ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder, laicky hyperaktivita) je považováno za nejčastější dětskou neurovývojovou poruchu. Přesto se o postižených dětech často mluví jako „těch zlobivých spratcích“, místo aby se řešila příčina a začalo se s terapií. Získat potřebné informace bylo v českém prostředí téměř nemožné. Cílem projektu proto bylo odstranit mýty spojené s ADHD a přimět rodiče, kteří mají podezření, aby s dítětem navštívili pedopsychiatra.

číst více

Nalezeno: 21 záznamů   |   Stránka: 1 , 2 , 3 , 4 , 5