cz | eng

TZ | Čeští fotbalisté budou na Euru 2016 reprezentovat v modelech Stones

Fotbal a móda – dva pojmy, které spolu ještě před dvaceti lety neměly téměř žádnou souvislost. Dnes je to jinak. Fotbalisté jsou módními ikonami. Určují, jaký účes se bude nosit v nadcházejících měsících nebo v jakém saku je vhodné se předvést na procházce s partnerkou. Vybrat ty nejmódnější a nejstylovější kousky pomáhají fotbalistům často stylisté. Své módní poradce má také česká fotbalová reprezentace. Jsou jimi stylisté společnosti Steilmann Praha. Ti již několik let oblékají naše reprezentanty do modelů pánské značky Stones.

Stylisté vybírají modely pro fotbalisty podle nejnovějších trendů. Na nejbližších cestách na zápasy Eura 2016 tak tým obleče módní vyštíhlené žerzejové sako v modré barvě, světle béžové chinos kalhoty z odlehčené bavlny a bílou slim fit košili s drobnými puntíky v národních barvách. „Z fotbalistů se stali módní fajnšmekři. Snažíme se jim proto nabídnout oblečení, které je nejen kvalitní, ale také skvěle vypadá. Odlehčené materiály navíc pánům zajistí pohodlí během letních dnů, kdy se evropský šampionát koná,“ popsala novou kolekci Stones pro fotbalovou reprezentaci Anna Motlíková, ředitelka společnosti Steilmann Praha.

Petr Čech hodnotí reprezentační komplet.

Modely značky Stones přesně splňují požadavky sportovců pro formální a volnočasovou módu – dobře vypadají a jsou pohodlné. Fotbalisté dokonce začali modely nosit nejen na slavnostní večírky, ale využívají je i během dlouhého cestování na zápasy. „Sako s košilí, ale také kalhoty jsou tak pohodlné, že i několika hodinová cesta v letadle se v nich dá v pohodě zvládnout. Nikde mě nic neškrtí, nestahuje, jak to u některých sak bývá zvykem,“ pochválil novou kolekci, ve které česká fotbalová reprezentace vyrazí na zápasy evropského šampionátu Euro 2016, David Lafata, který má s modely Stones bohaté zkušenosti ze svého působení v týmu Sparty, kterou Steilmann také obléká.

Fotbalisté se na nové modely těší. „Fotbal a móda k sobě patří. Sledujeme, jaký design budou mít nové dresy, a zajímáme se také o to, v čem budeme klub reprezentovat při společenských událostech mimo stadion. Modely Stones jsou velmi reprezentativní,“ dodal další z mužů z nominace na Euro 2016, záložník Ladislav Krejčí.

Theodore Gebre Selassie si zkouší velikost saka.

 Dlouholetou spolupráci s fotbalovou reprezentací pochválila také Motlíková. „Když jsme s fotbalisty začínali, nebyl o obleky a formální oblečení mezi sportovci velký zájem. Dnes si již všichni uvědomují, že i fotbalový zápas je společenskou událostí a tudíž před vstupem na stadion nesmí na reprezentantech chybět společenský, reprezentativní oděv. Jsem opravdu ráda, že se nám podařilo přístup k módě nejen u fotbalistů, ale u většiny mužů změnit, že si uvědomují, jak je důležité dbát o svůj zevnějšek,“ řekla Motlíková.

Modely, ve kterých září sportovci, může mít ve svém šatníku každý. Najdete je v prodejnách Steilmann.

<< zpět na seznam