cz | eng

Služby

STRATEGICKÉ KOMUNIKACE

 • Komunikační strategie
  Více, co chcete veřejnosti sdělit, ale nevíte jak? Nebo si ani nejste jisti, co přesně by o vás měla veřejnost vědět? Poraďte se s námi. Dokážeme navrhnout a realizovat vysoce efektivní komunikační strategii.
 • Interní komunikace
  Vaši zaměstnanci jsou významným prvkem, který formuje mínění veřejnosti o vás. My vám pomůžeme zvolit optimální způsob komunikaci a komunikačních prostředků, díky nimž se z vašich zaměstnanců stanou i vaši propagátoři.
 • Krizová komunikace
  Z krize dokáže bravurně vyjít jen ten, kdo je na ni připraven. Fámy, pomluvy a mediální útoky často přicházejí zcela nečekaně a každý špatný krok může vést k destrukci všeho, co jste dlouho budovali. S plánem krizové komunikace budete schopni krizi čelit, a odvrátit tak její možné negativní dopady.
 • Marketingová komunikace
  Nejenom Public Relations jsou naší specialitou. Umíme navrhnout a zrealizovat celou strategii marketingové komunikace včetně reklamy i kreativních námětů podpory prodeje.
 • Komunikace na podporu image
  Pomůžeme vám najít nebo podpořit image společnosti či produktu. Dokážeme zvýšit prodej, znalost značky i pozitivní vztah veřejnosti k ní.
 • Vztahy s externí veřejností
  Ať už máte zájem komunikovat s širokou veřejností prostřednictvím médií, nebo budovat pozitivní vztahy s přesně vymezenými zájmovými skupinami, jsme zde pro vás. Eticky a efektivně dokážeme působit na vztahy s tou částí veřejnosti, která je pro vás klíčová.
 • Lobbing
  Bojíte se lobbingu a vybavují se vám pouze jeho velmi neetické až mafiánské metody? S námi nemusíte mít obavu. Nebudeme se snažit nikoho přesvědčit kulkami v obálce, ale konstruktivními argumenty, které dokáží způsobit změnu názoru mnohem jemnější a účinnější cestou.

VZTAHY S MÉDII

 • Podrobné stanovení strategie pro publikační možnosti
  Víte, které noviny, magazíny a pořady sledují vaši zákazníci? Máte nás, abychom to zjistili a vytvořili podrobnou mediální strategii pro podlinkovou i nadlinkovou komunikaci.
 • Plánování příležitostí k publikování
  Kontinuálně sledujeme, kterým tématům se média věnují, a aktivně pro své klienty vyhledáváme možnosti k vlastní publikaci. Kromě toho umíme přesvědčit média o bonitě vlastních témat a tím vaší společnosti nebo produktu zajistit pozitivní medializaci.
 • Pravidelný kontakt se zástupci médií
  Prostřednictvím tiskových zpráv, tiskových konferencí, kulatých stolů, pracovních snídaní nebo exkurzí vám zajistíme pravidelný kontakt se zástupci všech typů médií. Díky našim dobrým vztahům s novináři jsou námi pořádané tiskové konference hojně navštěvované: účast často přesahuje i počet 30 novinářů.
 • Příprava tiskových informací a podkladových materiálů
  Mezi našimi zaměstnanci jsou bývalí novináři, což nám zajišťuje dokonalou znalost potřeb a způsobu práce v médiích. Právě díky tomu dokážeme připravit profesionální tiskové informace a materiály pro média.
 • Organizace tiskových konferencí a neformálních setkání se zástupci médií
  Navrhneme a produkčně zajistíme přípravu tiskové konference i neformálního setkání se zástupci médií. Naší specializací jsou vztahy s médii: přípravu tiskové zprávy i pozvání a zajištění účasti novinářů můžete nechat na nás. Poradíme vám, jak si pro novináře připravit efektivní prezentaci. V případě zájmu vám poskytneme mediální školení.
 • Vlastní vytváření a distribuce tiskových zpráv
  Dokážeme rozpoznat mediálně atraktivní témata a rozlišit je jak podle typu médií, tak i dle oboru, ve kterém působíte. Díky našim bohatým zkušenostem s media relations víme, jaké atributy má mít efektivní tisková zpráva, přitahující pozornost médií.
 • Monitoring tisku (i zpětný)
  Zajistíme vám pravidelný (denní, týdenní, měsíční) monitoring všech typů médií. Pomocí klíčových slov definujeme témata, která vás zajímají, abychom minimalizovali počet „nevyžádaných“ příspěvků. Díky monitoringu můžete sledovat, jak média píší o vás i o vaší konkurenci. Mediální monitoring zajistíme i zpětně.
 • Mediální analýzy
  Na základě vaší mediální (ne)publicity dokážeme zpracovat mediální analýzu, která vám odpoví na mnoho otázek: Kolik příspěvků se vám v minulém období věnovalo? Jak si v porovnání s vámi vede konkurence? Je vaše image pro veřejnost pozitivní, nebo jste vnímáni spíše negativně?

CONTENT MARKETING A COPYWRITING

 • Tvorba poutavých textů pro marketingovou komunikaci
  Ať už se jedná o text inzerátu, webových stránek, nebo PPC reklamy, vytvoříme texty, které budou hovořit jazykem vaší cílové skupiny a přesvědčí je, že právě vaše produkty přinášejí řešení jejich potřeb.
 • Tvorba obsahu webových stránek, interní komunikace, newsletterů, firemních časopisů ad.
  Vytvoříme nebo upravíme texty na vaší webové prezentaci. Navrhneme pro vás zajímavá témata a zpracujeme je do článků na blog, newsletteru nebo pro jakýkoli jiný komunikační kanál.
 • Klíčová sousloví/souvětí vystihující podstatu komunikačních cílů
  Pro spolupráci s médii je potřeba vytvořit klíčová sousloví či souvětí, která jasně vymezí vaši působnost na trhu. Neustálým opakováním ve všech materiálech a textech je za svá postupně přebírají nejen novináři, ale především vaši zákazníci.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 • Komplexní marketing a zabezpečení firemní komunikace na sociálních sítích
  Facebook, LinkedIn, Twitter, Flickr, Instagram nebo Google+? Doporučíme vám, které sociální sítě jsou pro vás vhodné, navrhneme způsob jejich využití a kompletně zastřešíme jejich správu.
 • Tvorba obsahu pro sociální sítě
  Ve spolupráci s vámi budeme tvořit obsah pro komunikaci s vašimi zákazníky na sociálních sítích tak, abychom pomohli vytvářet pozitivní vztah k vaší značce a produktům.
 • Reklama na sociálních sítích
  Navrhneme a budeme pro vás spravovat kreativní reklamní kampaně, které získají nové fanoušky vašich sociálních stránek a zvýší návštěvnost vašeho webu.
 • Monitoring sociálních sítí
  Chcete vědět, co si o vás a vašich produktech sdělují lidé na sociálních sítích a diskuzních fórech? Zabezpečíme pro vás pravidelný monitoring tak, abyste měli vždy přehled a mohli včas reagovat.

SPECIAL EVENTS

 • Organizace firemních akcí, dnů otevřených dveří, školení...
  Bohaté zkušenosti máme i s pořádáním nejrůznějších akcí: od dní otevřených dveří přes společenské večery až po den dětí. Ke každé akci přistupujeme individuálně a zapojujeme naši kreativitu. Výsledná podoba akce je pak šitá na míru každému jednotlivému klientovi a oboru činnosti, ve kterém působí.
 • Kreativní tvorba special event na základě požadavků klienta

GUERILLA MARKETING

 • Organizace a kompletní zajištění kreativních guerilla marketingových akcí

INTERNETOVÝ MARKETING

 • Kompletní vytvoření webové prezentace
  V době, kdy internet začíná ve sledovanosti válcovat televizi, je vaše webová prezentace základem úspěchu. Nabízíme kreativitu i realizaci jak grafiky, tak i celé struktury webu podle pravidel informační architektury. Naše weby jsou proto nejenom graficky přitažlivé, ale i vysoce funkční. Současně zajistíme i textaci, ať už se obsah webu týká jakéhokoli oboru. Ukázky: www.opetmuzem.cz , www.degeneracemakuly.cz.
 • Optimalizace pro internetové vyhledávače
  I sebelepší internetová prezentace dokáže zaniknout ve webovém prostoru, pokud není „správně“ naprogramována a nezobrazuje se na prvních místech ve vyhledávačích. Za pomocí SEO (Search Engine Optimalization) metod pomůžeme vašemu webu, aby se o něm vědělo.
 • Tvorba a správa PPC kampaní
  Protože často trvá, než SEO začne nést své ovoce, doporučujeme zvlášť ve vysoce konkurenčním prostředí využít reklamu ve vyhledávačích. Rádi pro vás budeme spravovat PPC kampaně ve vyhledávačích Google a Seznam, a přivádět tak na váš web potenciální zákazníky.
 • Direct marketing – příprava, správa a distribuce newsletterů
  Kompletně pro vás zastřešíme váš firemní newsletter. Od tvorby grafiky a obsahu, přes správu databáze a distribuci newsletterů až po analýzu čtenosti a doporučení pro další postup.

PRODUKCE

 • Průzkumy trhu
  Nabízíme vám vysoce sofistikovaný průzkumu trhu, který do detailu zodpoví všechny vaše otázky a podá vám přesný odraz různých aspektů trhu. Dokážeme zajistit i velmi rychlý dotazníkový průzkum, který během chvíle zjistí spokojenost vašich zaměstnanců, zákazníků či obchodních partnerů.
 • Organizace firemních akcí, školení, dnů otevřených dveří atp.
  Starost o komplexní zajištění vaší firemní akce, školení, zaměstnanecké akce nebo dne otevřených dveří pro obchodní partnery můžete nechat na našem týmu. Nepostupujeme podle jednoho schématu, ale pro každého klienta se snažíme nalézt nové kreativní řešení akce tak, aby co nejvíce korespondovalo s jeho zájmem i image.
 • Korporátní tiskové materiály
  Corporate desing, corporate identity: prezentujte svou společnost v jednotném stylu. Obraťte se na nás a nechte nás zpracovat materiály, které vás budou prezentovat na veřejnosti. Od dopisního papíru přes tužky až třeba po toaletní papír...
 • Výroční zprávy
  Výroční zprávy už nejsou jenom nudné dokumenty plné tabulek a čísel. Čísla, grafy a tabulky lze ztvárnit atraktivně, aby výroční zpráva nejen informovala, ale i svou úpravou i potěšila. V souladu s vaším corporate design navrhneme a posléze vytvoříme výroční zprávu, kterou budete kdekoli prezentovat s radostí.
 • Reklamní aktivity
  I když je naší specialitou spíše podlinková komunikace, máme mnoho zkušeností i s její sestrou „Nadlinkou“. V reklamě jsme připraveni navrhovat taková řešení, která jsou především vysoce efektivní. Vytvoříme jak grafický návrh, tak účinné sdělení, které jsme posléze zvyklí testovat na focus group. Nechceme, abyste zbytečně vyhazovali peníze do kanálu!
 • Inzertní aktivity
  Televize, tisk, rádio, internet, plakáty, billboardy, citylights, osvětlené rámečky, reklama v trafikách, lékárnách, ordinacích, v barech, klubech, restauracích, na tramvaji, v autobuse, na domě, na balónu, na okně... V souladu s vaší komunikační strategií a na základě analýzy cílové skupiny navrhneme a zajistíme inzertní prostory téměř kdekoli.
 • Podpora prodeje nestandardními metodami
  Toto s Vámi probereme raději osobně...

BMPRostor

 • Podnikatelské a komunikační poradenství pro hendikepované
  Příležitost pro lidi s hendikepem, jak se naučit věřit sám sobě a začít s vlastním podnikáním. Nenachytáme vám ryby, ale naučíme vás rybařit.
 • Referenční klient - www.ginepro.cz
  Příležitost pro lidi s hendikepem, jak se naučit věřit sám sobě a začít s vlastním podnikáním. Nenachytáme vám ryby, ale naučíme vás rybařit.

PR ŠKOLENÍ

 • Seriál praktických PR školení
  Přichystali jsme pro vás seriál praktických školení v oblasti Public Relations, ve kterých vás členové našeho týmu naučí, jak využívat jeho nástroje. Od těch klasických až po nová média. Teorie bude minimum, přichystejte se na pořádnou nálož praktických příkladů a rad.
 • Školení na míru
  Potřebujete vaše zaměstnance vyškolit v konkrétních oblastech PR? Připravíme pro vás školení na míru. Vaše zaměstnance proškolíme u nás v agentuře nebo přijedeme k vám.

SYSTEMICKÝ KOUČINK

 • Koučink jednotlivců, koučování týmů, firemní vzdělávání a liedership
  Každý člověk má skryté zdroje, aby dokázal vyřešit své problémy a vytěžil z nich maximum. Systemický koučink přináší potřebné informace, energii a nadhled. Umožňuje poznat skutečné příčiny problémů, nalézt jejich řešení a obnovit porušenou rovnováhu. Pomůže vyřešit i firemní potíže, napojit se na své zdroje a učinit ta pravá rozhodnutí.
 • Poradenství, konzultace a terapie pro jednotlivce
  Každý člověk má skryté zdroje, aby dokázal vyřešit své problémy a vytěžil z nich maximum. Systemický koučink přináší potřebné informace, energii a nadhled. Umožňuje poznat skutečné příčiny problémů, nalézt jejich řešení a obnovit porušenou rovnováhu. Pomůže vyřešit i firemní potíže, napojit se na své zdroje a učinit ta pravá rozhodnutí.
 • Přednášky a kurzy pro základní a střední školy
  Každý člověk má skryté zdroje, aby dokázal vyřešit své problémy a vytěžil z nich maximum. Systemický koučink přináší potřebné informace, energii a nadhled. Umožňuje poznat skutečné příčiny problémů, nalézt jejich řešení a obnovit porušenou rovnováhu. Pomůže vyřešit i firemní potíže, napojit se na své zdroje a učinit ta pravá rozhodnutí.
 • Rodinné a firemní systemické konstelace
  Každý člověk má skryté zdroje, aby dokázal vyřešit své problémy a vytěžil z nich maximum. Systemický koučink přináší potřebné informace, energii a nadhled. Umožňuje poznat skutečné příčiny problémů, nalézt jejich řešení a obnovit porušenou rovnováhu. Pomůže vyřešit i firemní potíže, napojit se na své zdroje a učinit ta pravá rozhodnutí.

Další – dle požadavků zákazníka