cz | eng

Případové studie

Z krizové komunikace hvězdné mediální téma

Z krizové komunikace hvězdné mediální téma

Pro klienta Volarik Capital jsme v rámci běžného komunikačního toku médiím rozeslali tiskovou informaci o chystaném Vinařském plese, kde jedním z bodů programu byla, stejně jako v předchozím roce, soutěž v natahování vína koštýřem. Média tuto informaci ve svých přílohách, věnovaných pozvánkám na akce, uveřejnila, což bylo hlavním posláním této tiskové zprávy. Avšak jediný telefonát akci proměnil v celostátní mediální hvězdu, o které se psalo a mluvilo po dalších 14 dní...

číst více
Reakce na propouštění Zetoru

Reakce na propouštění Zetoru

O co šlo? Dne 17. 12. 2018 se začala v médiích objevovat zpráva o tom, že brněnský Zetor propustí 250 lidí. V tom jsme hned spatřili příležitost pro našeho klienta – společnost Edwards, který pro brněnské opravárenské centrum hledá právě zaměstnance z oblasti strojírenství.

číst více
Stazujeme.cz

Stazujeme.cz

Pro Evropskou komisi jsme navrhli a realizovali kompletní online marketingovou a PR strategii na podporu programu Erasmus. V rámci kampaně bylo vytvořeno logo, vizuály, webové stránky a Facebookový profil Stazujeme.cz. Po dobu kampaně probíhala soutěž pro účastníky a absolventy stáží s názvem #VyhrajEurovíkend o nejlepší textové a videopříspěvky s tématem Pobyt na zahraniční stáži. Příspěvky byly postupně publikovány na webu a o vítězi se rozhodovalo hlasováním...

číst více
Steilmann

Steilmann

Pro módní společnost Steilmann vedeme druhým rokem korporátní i produktovou komunikaci. Kromě Media Relations i na sociálních sítích (Facebook , Instagram), které nebyly předtím společností využívány...

 

číst více
IPD Forum - zajištění medializace mezinárodní konference Brno, Praha

IPD Forum - zajištění medializace mezinárodní konference Brno, Praha

IPD Forum Israel Public Diplomacy Forum („IPD Forum“) je nezisková, nepolitická, vzdělávací organizace, která má za cíl vzdělávat veřejnost napříč celým světem o mezinárodních vztazích a problémech Izraele a Středního východu. Organizace pořádá konference pro širokou i odbornou veřejnost na univerzitách a v organizacích po celém světě. V roce 2017 uskutečnila turné konferencí také v České republice a na Slovensku. BMPR se stalo partnerem Fora pro komunikaci s novináři v České republice.

číst více
ELI LILLY - Příběhy dětské endokrinologie

ELI LILLY - Příběhy dětské endokrinologie

Eli Lilly je nadnárodní farmaceutický koncern, který mimo jiné vyrábí a distribuuje hormonální léčbu endokrinních onemocnění. Cílem kampaně bylo v roce 2015 šířit osvětu o poruchách růstu u dětí. Aby se rodiče nebáli tohoto onemocnění a uvědomili si, že včasná léčba jejich dětem zajistí plnohodnotný život.

číst více
NC Královo pole Brno

NC Královo pole Brno

Práce pro Nákupní centrum Královo pole byla velmi zajímavá zkušenost. Poprvé jsme pracovali pro klienta s tak geograficky lokálně zameřenou cílovou oblastí. O to jsme však byli cílové skupině blíže a stali jsme se i její přirozenou součástí. Na čem jsme pracovali?

číst více
S VAŠÍ POMOCÍ DOSÁHNOU

S VAŠÍ POMOCÍ DOSÁHNOU

Projekt "Díky Vám dosáhnou...." vznikl pro účely získání finančních prostředků a zvýšení povědomí o činnosti o.s. Domov pro mne, které pomáhá lidem s postižením žít běžným způsobem života. Je založen na faktu, že člověk upoutaný na invalidní vozík dosáhne do stejné výšky, jako malé dítě, přestože intelektuálně dosahuje do vyšších úrovní. 

číst více
IKEA - Guerilla

IKEA - Guerilla

Více než 9000 výrobků IKEA bylo přes noc umístěno na známých místech Prahy (13 stanovišť), Brna (12 stanovišť), Ostravy (8 stanovišť) jako dárek pro zákazníky IKEA. Spolu s exkluzivními médii jsme sledovali jejich další osud. Na podporu akce byla vytvořena microsite, která o všem nejprve informovala pouze v náznacích.

číst více
ZNOVUOTEVŘENÍ IKEA PRAHA ČERNÝ MOST

ZNOVUOTEVŘENÍ IKEA PRAHA ČERNÝ MOST

Agentura dostala za úkol zajistit komunikaci s veřejností při příležitosti znovuotevření OD IKEA Praha Černý Most po rozsáhlé rekonstrukci. Agentura navrhla pojmout komunikaci netradičně  návrhem pokusit se při této příležitosti o vytvoření a zápis dvou nových českých rekordů: „Největší obchodní dům s bytovým zařízením v České republice“ a Největší švédský snídaňový stůl. Za kreativitu a výsledky eventu jsme získali Českou cenu za PR.

číst více

Nalezeno: 23 záznamů   |   Stránka: 1 , 2 , 3 , 4 , 5