cz | eng

Drsná práce ve stylovém Keller outfitu

Obecně je v moderní společnosti většinově zakořeněný názor, že pracovní oblečení má být zejména funkční. Na sladění barev, střih a na podobné věci se zkrátka ve většině případů nehledí. Co když je ale možnost udělat pracovní oblečení funkční a zároveň stylové? Tak na to jde firma na speciální zakládání Keller.

Často zastávaný názor, že pracovní oblečení musí být pouze praktické, boří například americká firma Dickies. Ta svou původní image ze značky vyrábějící funkční oblečení pro dělníky povýšila dokonce na mola fashion weeků. Dokázala ukázat světu, že pracovní oblečení může vypadat stylově či dokonce sexy. 

Řada zaměstnavatelů dává přednost zejména funkčnosti, ale například volba lepšího střihu může udělat oblečení pohodlnějším. V Česku se progresivním směrem v tomto ohledu vydala firma Keller, která se snaží své dělníky oblékat nejen do funkčního a kvalitního oblečení, ale také bere v potaz styl. Konec konců šaty dělají člověka a čím lépe se člověk ve svém oblečení cítí, tím šťastnější může být.

<< zpět na seznam