cz | eng

IPD Forum - zajištění medializace mezinárodní konference Brno, Praha

IPD Forum Israel Public Diplomacy Forum („IPD Forum“) je nezisková, nepolitická, vzdělávací organizace, která má za cíl vzdělávat veřejnost napříč celým světem o mezinárodních vztazích a problémech Izraele a Středního východu. Organizace pořádá konference pro širokou i odbornou veřejnost na univerzitách a v organizacích po celém světě. V roce 2017 uskutečnila turné konferencí také v České republice a na Slovensku. BMPR se stalo partnerem Fora pro komunikaci s novináři v České republice.

Výsledek: Aktivní komunikací se nám podařilo vzbudit zájem o problematiku Středního východu u novinářů z významných českých médií. Rozhovory s profesorem Eytanem Gilboaou a Liorem Tabanskym se objevily například v Lidových novinách, aktuálně.cz, DVTV nebo v Českých novinách agentury ČTK, odkud si text převzala další média.

Co o nás řekl klient: „Bylo nám potěšením spolupracovat s agenturou Bílý Medvěd v průběhu projektu v České republice. Lidé v Bílém Medvědovi jsou opravdu profesionálové v PR. Rychle chápou potřeby svých zákazníků a skvěle splnili vše, na čem jsme se domluvili. Byli jsme opravdu spokojeni s jejich službami.“ 

IPD Forum, Lucia Krollerová

 

 

<< zpět na seznam