cz | eng

S VAŠÍ POMOCÍ DOSÁHNOU

Projekt "Díky Vám dosáhnou...." vznikl pro účely získání finančních prostředků a zvýšení povědomí o činnosti o.s. Domov pro mne, které pomáhá lidem s postižením žít běžným způsobem života. Je založen na faktu, že člověk upoutaný na invalidní vozík dosáhne do stejné výšky, jako malé dítě, přestože intelektuálně dosahuje do vyšších úrovní. 

Sdělení jsme komunikovali prostřednictvím knihoven, které byly umisťovány na zajímavých místech v Brně, s knihami k zapůjčení (i navždy) za dobrovolné půjčovné. Univerzity, muzea, plavecké stadiony, kavárny, festivaly a v Pivovarské Starobrněnské pivnici vznikla dokonce okolo naší knihovny pivní studovna - mezi sebou soutěží, kde se vybralo více peněz a kde lidé více berou, než dávají. Po parcích na lavičkách v kavárnách a zahradních restauracích jsou guerilově rozsévány označené knihy.

Kampaň přináší potěšení z četby, osvětu, finanční příspěvky i mnoho příležitostí k medializaci (každé nové umístění, průběžné hodnocení kolik se kde vybralo, vykradení:-) Agentura kampaň zrealizovala od nápadu, grafiky, přes zajištění knihoven ijejich obsahu, produkci, umísťování až po bohatou medializaci, která ji provázela.

Kampaň se dostala na shortlist České ceny za PR 2014.

FSS Krmítko a studentiPlavecký stadion Kraví Hora byl nejúspěšnější lokací

<< zpět na seznam