cz | eng

VOLARIK CAPITAL

Společnost Volarik Capital vznikla v roce 2016, a zastřešila tak již fungující aktivity hotel Volarik, apartmány Volarik, Bottling Printing, Volarik Wine Investment, Real Estate a další. Společnost oslovuje nové investory, kteří by se mohli podílet na projektech jak v Česku, tak v zahraničí. Orientuje se především na oblasti hoteliérství, vína, automatizace výroby, identifikaci produktů, investice do developmentu a nemovitostí.

Pro společnost pracujeme především na Media Relations a budování image předsedy správní rady Volarik Capital Mika Volaříka, kterého se nám podařilo po pár měsících spolupráce dostat do prestižního magazínu Forbes.

Také jsme v rámci běžného komunikačního toku médiím rozeslali tiskovou informaci o chystaném Vinařském plese, kde jedním z bodů programu byla, stejně jako v předchozím roce, soutěž v natahování vína koštýřem. Média tuto informaci ve svých přílohách, věnovaných pozvánkám na akce, zveřejnila, což bylo hlavním posláním této tiskové zprávy. Avšak jediný telefonát akci proměnil v celostátní mediální hvězdu, o které se psalo a mluvilo následujících 14 dní.

Případové studie:

https://www.bmpr.cz/cz/pripadove-studie/z-krizove-komunikace-hvezdne-medialni-tema

<< zpět na seznam