cz | eng

TZ | Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

Zákazníci v Brně se dočkali. Ode dneška mohou nakupovat v nově otevřené prodejně Žabka v Křenové ulici. Na prodejní ploše 160 metrů čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů (pokračování)

Obchodní síť prodejen Žabka avizovala svou expanzi mimo Prahu již v průběhu tohoto roku, první brněnský obchod je toho jasným důkaz a rozhodně nezůstane dlouho osamocen. „Máme radost, že se nám podařilo v poměrně krátké době otevřít náš první obchod v Brně, je to jen začátek naší plánované expanze, doufám, že brzy přibydou další obchody, Brno má pro nás v tomto ohledu velký potenciál,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka. Zákazníci se tak mohou těšit na pohodlné nakupování v dobré dostupnosti s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 23 hodin) a 363 dní v roce. Ideální pro rychlý nákup bez čekání, navíc v příjemném prostředí moderního obchodu.

Právě pohodlné a rychlé nákupy, široký výběr a dobrá poloha, to jsou jen některé z konkurenčních výhod prodejen obchodní sítě Žabka. Nejinak tomu je i v případě prodejny v Křenové ulici. „Věříme, že i zákazníci v Brně ocení všechny výhody našich moderních obchodů a stanou se jejich oblíbeným místem nákupu a využijí i bohatou nabídku našich služeb,“ dodává Radim Lunda.

Žabka v Brně registruje i zvýšený zájem ze strany franšízantů, kteří by si rádi otevřeli vlastní obchod. Jediné co tak zatím drobně omezuje rychlejší expanzi je nedostatek vhodných prostor pro nové obchody, ale i to by se mělo rychle změnit. „Náš první obchod v Brně určitě pomůže přiblížit a zviditelnit koncept našeho podnikání a i díky němu pak dokážeme snáze najít vhodné prostory pro další nové prodejny,“ věří Radim Lunda. Obchody Žabka jsou známé tím, že jsou velmi variabilní a dokáží si poradit s různými tvary objektů. Standardní velikost prodejny Žabka se pohybuje od 90 do 110 metrů čtverečních, což je i ideální rozměr pro rozmístění veškerého zboží, které zákazník potřebuje k denní spotřebě.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka 100 prodejen a v brzké době má v plánu otevírat další.

 

 O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

  • Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách středních, západních, jižních či severních Čech.
  • Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.
  • 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice.
  • Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.
  • Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco.

<< zpět na seznam