cz | eng

Aktuality

Hledá se stážistka/stážista!

Hledá se stážistka/stážista!

Chcete nejen nahlédnout pod pokličku, ale v praxi se naučit vařit to správné PR? Nyní máte příležitost! Vypisujeme další kolo soutěže o stáž v naší agentuře. Stačí, když nám do 7.10. na e-mail hr@bmpr.cz pošlete své CV a odpověď na jednoduchou otázku: "Jakou barvu má Bílý Medvěd?" Těšíme se na vás!

číst více
VIADRUS představil novinku pro tuto sezónu: HERCULES U32

TZ | VIADRUS představil novinku pro tuto sezónu: HERCULES U32

Zplyňovací kotel z kvalitní litiny, který umí ekologicky spalovat dřevo i uhlí. To je kombinace, na kterou vsadil bohumínský výrobce kotlů a radiátorů VIADRUS. Novinku, která splňuje 5. emisní třídu, uvádí na trh po dvouletém vývoji.

číst více
Slovenskí chirurgovia učia susedných Čechov ako operovať rakovinu pľúc

TZ | Slovenskí chirurgovia učia susedných Čechov ako operovať rakovinu pľúc

Vďaka jedinečnému tréningovému programu, ktorý už druhý rok prebieha na Klinike Hrudníkovej Chirurgie UNB Ružinov za odbornej garancie  Prof. MUDr. Svetozára Haruštiaka, CSc., sa tak ročne vyškolí až 15 mladých chirurgov. Toto tréningové centrum je navyše v rámci Slovenska a Českej republiky unikátom, čo stavia našu krajinu na prvé miesto v pomyselnom rebríčku výuky jedného z najmodernejších operačných postupov v operovaní rakoviny v týchto dvoch krajinách. 

číst více
Současné nejúspěšnější hudební těleso České republiky zahájilo jubilejní 10. abonentní cyklus

TZ | Současné nejúspěšnější hudební těleso České republiky zahájilo jubilejní 10. abonentní cyklus

V neděli 6. září 2015 odstartoval slavnostním zahajovacím koncertem v brněnském Besedním domě již desátý jubilejní abonentní cyklus Českého filharmonického sboru Brno. Koncert slavnostně uvedl generální ředitel České filharmonie David Mareček, který sbor označil za nejúspěšnější české hudební těleso současnosti, které by si zasloužilo výraznější podporu, aby mohlo fungovat i nadále. Apeloval tak na zástupce města a kraje i soukromé firmy, které by mohly sbor v jeho činnosti podpořit, aby mohl nadále rozdávat radost z hudby u nás i v zahraničí.

číst více
Je vaše dítě menší než jeho vrstevníci? Neodkládejte návštěvu lékaře!

TZ | Je vaše dítě menší než jeho vrstevníci? Neodkládejte návštěvu lékaře!

Správný růst dítěte je nejdůležitějším ukazatelem, který odráží jeho zdravotní stav. Lékaři proto nabádají rodiče, aby růst svého dítěte sledovali již od prvního roku života a aby si zaznamenávali změřené hodnoty do tzv. růstového grafu. Jakékoliv odchylky přitom mohou signalizovat i závažná onemocnění, jakými jsou například poruchy funkce ledvin, trávicího ústrojí, jater, kostí, štítné žlázy nebo mozkového podvěsku - hypofýzy.  Klíčové je proto včasné odhalení problému.

číst více
Bláznivý festival bude již potřetí bojovat proti předsudkům vůči schizofrenii

TZ | Bláznivý festival bude již potřetí bojovat proti předsudkům vůči schizofrenii

Po roce míří do Prahy Bláznivý festival. Třetí ročník tak trochu jiného festivalu, který se snaží netradiční formou přiblížit život se schizofrenií a bojovat proti předsudkům vůči této nemoci, se uskuteční 9. září ve Žlutých lázních. Návštěvníci se mohou těšit na kreativní workshopy, veletrh rozmanitých ručních výrobků, největší česko-slovenskou výstavu Art Brut obrazů od výtvarníků se schizofrenií, koncert kapel Děda Mládek Illegal Band a Nebe, nebo na chvíli zažít schizofrenii na vlastní kůži.   

číst více
MND uvádí na český trh novinku „Plyn z první ruky – BONUS“ s výhodnější cenou bez nutnosti se vázat

TZ | MND uvádí na český trh novinku „Plyn z první ruky – BONUS“ s výhodnější cenou bez nutnosti se vázat

Společnost MND – Moravské naftové doly přináší na český trh s dodávkami plynu domácnostem nový produkt Plyn z první ruky – BONUS. Tato novinka je jedinečná zejména proto, že díky ní zákazníci až do konce roku 2017 získají o 6 % výhodnější cenu, než jakou MND nyní nabízí u svého standardního produktu Plyn z první ruky, a to bez požadavku uzavřít smlouvu na dobu určitou. Bonus od MND si mohou od září aktivovat jak noví, tak stávající zákazníci.

číst více
Zdravotní sektor musí na online komunikaci ještě zapracovat

TZ | Zdravotní sektor musí na online komunikaci ještě zapracovat

Ačkoli se poskytovatelé zdravotní péče snaží prostřednictvím internetu rozšiřovat možnosti komunikace a služeb vůči svým pacientům, stále je co zlepšovat. Vyplývá to ze světového průzkumu realizovaného českou IT společností Kentico Software, kterého se kromě zákazníků z USA či Austrálie zúčastnili také čeští pacienti. Podle studie si bezmála tři čtvrtiny (72 %) dotázaných myslí, že by měly být webové stránky lékařů užitečnější. Nejvíce přitom kritizují nemožnost volby preferovaného způsobu kontaktování lékaře, složité vyhledávání informací a nemožnost komunikovat se zástupci zdravotnického zařízení v reálném čase prostřednictvím chatového okna.

číst více
Výstava motocyklů a kaskadérská show láká do Brna motocyklové fanoušky

TZ | Výstava motocyklů a kaskadérská show láká do Brna motocyklové fanoušky

Srpen bude v Brně ve znamení silných strojů a neuvěřitelných kousků. Již týden před Velkou cenou silničních motocyklů se mohou všichni motocykloví nadšenci těšit na speciální akci. Prostory Nákupního centra Královo Pole se od 1. do 8. srpna přemění v jedinečnou výstavní galerii moderních i historických motocyklů a dějiště kaskadérské show. 

číst více
Vypisujeme výběrové řízení na pozici: Junior Account Executive/Assistant

Vypisujeme výběrové řízení na pozici: Junior Account Executive/Assistant

Jde o pracovní poměr na celý úvazek. Nástup možný ihned. Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu nejpozději do 15. 8. 2015 na e-mail: hr@bmpr.cz. 

Pro podrobnosti rozklikněte.

číst více

Nalezeno: 389 záznamů   |   Stránka: 1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 78