cz | eng

Aktuality

Společnost Edwards Services, s.r.o. změnila jméno

Společnost Edwards Services, s.r.o. změnila jméno

Společnost Edwards Services, s.r.o. změnila minulý týden ve středu obchodní jméno na Atlas Copco Services s.r.o. V pátek jsme proto v Brně uspořádali interní event, na kterém vedení společnosti oznámilo tuto změnu zaměstnancům. Pro ně jsme navíc připravili drobné dary, občerstvení a zábavný kvíz. Už ráno na ně čekal v kancelářích na stole dopis, který je na společné setkání pozval. O změně si zaměstnanci mohli přečíst i na připravených infografikách, které jsme umístili do společenských místností firmy. V kvízu se pak dozvěděli zajímavosti o společnosti, která se zabývá prodejem kompresorů a vakuových vývěv v České a Slovenské republice.

číst více
Ještě nevíte, kam letos vyrazíte na ples? Zveme vás na 56. ples hotelu International Brno

Ještě nevíte, kam letos vyrazíte na ples? Zveme vás na 56. ples hotelu International Brno

Pokud chcete zažít událost skutečně na úrovni, tak doporučujeme si koupit lístky na 56. ples hotelu International Brno: Festa Veneziana. Akce se ponese v duchu oslav v Benátkách. Kromě italských specialit se můžete těšit na lanýže, ústřice, vyzrálé americké steaky, švýcarské sýry nebo cukrářské výrobky ozdobené pravým zlatem. Jsme rádi, že pro našeho klienta Best Western Premier Hotel International Brno můžeme tuto událost propagovat. Další informace zde.

číst více
S Avionem jsme nakrmili zvířata v brněnské zoo

S Avionem jsme nakrmili zvířata v brněnské zoo

Losi, sobi, takini, žirafy a další zvířata si budou celou zimu pochutnávat na neprodaných vánočních stromcích. Brněnská zoo jehličnany získala od prodejců z areálu našeho klienta Avion Shopping Parku Brno.  „Každý rok se u nás prodá nejvíc stromků v Brně, proto jsme se rozhodli, že přebytky věnujeme brněnské zoo,“ řekl marketingový manažer Avionu Brno David Bačovský. Zoo měla zájem hlavně o jedle a borovice. „Přes zimu dáváme zvířatům místo listnatých stromů jehličnany. Díky tomuto návozu budou mít jídlo až do konce zimy. Letos měla většina prodejců všechny stromky pryč, proto jsme za nabídku od Avionu rádi,“ uvedl za brněnskou zoo krmivář Jaroslav Prchal. Zahrady od Avionu Brno dostala celkem 1200 stromků.

číst více
Avion Brno nabízí lidem sazenici v květináči zdarma

Avion Brno nabízí lidem sazenici v květináči zdarma

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří vánoční stromky a dárky. Pro našeho klienta Avion Shopping Park Brno jsme proto vymysleli a následně i zrealizovali akci, díky které dostávají lidé, kteří do areálu obchodního centra přijedou pro vánoční stromek, sazenici jedle v květináči zdarma. Pokácený vánoční strom tak mohou nahradit novým a vypěstovat si ho třeba pro budoucí Vánoce. Lidé se navíc mohou zapojit do fotosoutěže „Nebuďte vedle, zasaďte jedle“ a vyhrát poukazy na nákup v Avionu Brno v hodnotě tisíc korun. Akce má úspěch, každý den si vezme sazeničku domů několik set lidí. 

číst více
Přesunuli jsme zimní Víno z blízka na Špilberk

Přesunuli jsme zimní Víno z blízka na Špilberk

Zatímco v letních měsících vyrážejí lidé do otevřených sklepů na jih Moravy, v zimě vinaři přijíždějí do Brna, aby dali lidem ochutnat to nejlepší, co vyrobili. Proto každoročně Nadace partnerství pořádá zimní akci Víno z blízka. Po konzultaci s agenturou Bílý Medvěd se letošní podoba přehlídky vín výrazně změnila. Vinaři se totiž přesunou na hrad Špilberk a také se zjednoduší nákup vín. Hraví Brňané mohou navíc vstupenky na akci získat díky takzvanému winehuntingu, při kterém pomocí indicií hledají maketu lahve vína. Jedna z nich je schovaná například v Avion Shopping Parku, který je partnerem akce. Podobně jsme zapojili i další naše klienty, například společnost Renocar.

číst více
Představili jsme nový elektromobil pro záchranáře

Představili jsme nový elektromobil pro záchranáře

Jižní Moravou se v listopadu začalo prohánět auto, které nevydává žádný zvuk. Tedy dokud nezapne majáky a houkačky a nejede zachraňovat lidské životy. Jihomoravští záchranáři totiž od brněnské firmy Renocar získali první elektromobil - speciálně upravené BMW i3. Předání, na které jsme sezvali novináře z tištěných médií i televizí, se konalo v areálu společnosti v brněnské Slatině. Auto teď mají záchranáři zatím jen zapůjčené, aby si zkusili, zda jim bude vyhovovat.

 

 

číst více
Spustili jsme nový projekt

Spustili jsme nový projekt "Nebudu obézní"

U příležitosti Světového dne obezity jsme 11. října uspořádali první event v rámci osvětové akce Nebudu obézní. Na něm jsme vážili návštěvníky obchodního centra Atrium Flora v Praze. Ukázalo se, že ze 133 zvážených lidí je 62 procent obézních nebo má nadváhu. Lidé měli možnost využít konzultace s lékařkou, výživovou poradkyní a trenérkou. Někteří si také nechali změřit procento tuku v těle. Čas jim zpříjemnil karikaturista, který obézní lidi maloval jako hubené a naopak. Další informace o projektu naleznete na www.nebuduobezni.cz nebo na facebookových stránkách Nebudu obézní.

číst více
Podílíme se na kampani „Světový den růstu“

Podílíme se na kampani „Světový den růstu“

V září 2017 celosvětově probíhá osvětová aktivita o poruchách růstu dětí pod názvem „Světový den růstu“. Cílem kampaně je zvýšit povědomí veřejnosti o dětském růstu, což může následně pomoci lépe a včas rozpoznat děti, které rostou nedostatečně nebo nadměrně. Děti s těžkým nedostatkem růstového hormonu dříve dorůstaly bez léčby do výšky 110 až 135 cm, v současnosti mohou dosáhnout normální dospělé výšky...

číst více
Otevřeli jsme muzeum historických BMW

Otevřeli jsme muzeum historických BMW

Pro společnost Renocar, která patří mezi nejvýznamnější prodejce aut značky BMW, jsme v Brně uspořádali otevření muzea historických vozů. Na akci přišli novináři ze všech významných deníků v České republice. Následně o muzeu, ve kterém je deset vozů ze sbírky zakladatele Renocaru Miloše Vránka, informovali ve všech typech médií...

číst více
Dosáhli jsme nového českého rekordu!

Dosáhli jsme nového českého rekordu!

S našimi klienty Britax a Fun Baby jsme v Ostravě uspořádali kočárkový mejdan. Stovky maminek se přišly podívat na novinky na poli kočárků a autosedaček. Zároveň si zacvičily a kreativně se vyřádily na několika zábavně - vzdělávacích workshopech (pro pokračování rozklikněte).

číst více

Nalezeno: 448 záznamů   |   Stránka: 1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 90