cz | eng

Aktuality

Česká cena za PR se blíží! Výsledky budou oznámeny na slavnostním vyhlášení dne 14. června.

Česká cena za PR se blíží! Výsledky budou oznámeny na slavnostním vyhlášení dne 14. června.

MediaGuru zveřejnil short listy letošní Česká cena za public relations. A my jsme tam! Náš projekt pro klienta Eli Lilly and Company bude bojovat v kategorii B2C. Držte palce :)

číst více
Vítáme novou stážistku.

Vítáme novou stážistku.

Jmenuje se Veronika Procházková a stáž získala díky kreativní odpovědi na záludnou otázku: Jakou barvu má Bílý Medvěd? Teď už ví nejen jakou má barvu, ale i jak chutná :-). A její odpověď?

číst více
Tesco ČR si vybralo agenturu Bílý Medvěd PR

TZ | Tesco ČR si vybralo agenturu Bílý Medvěd PR

Praha, Brno - Brněnská agentura Bílý Medvěd PR bude nově zajišťovat kompletní komunikaci vybraným projektům společnosti Tesco Stores ČR. Především se jedná o projekty z oblasti společenské odpovědnosti, jako je např. rozsáhlý celorepublikový projekt "Vy rozhodujete, my pomáháme". V květnu odstartuje již třetí ročník.

číst více
Hledáme stážistky/stážisty!

Hledáme stážistky/stážisty!

Milujete PR? Chcete vymýšlet kampaně, psát tiskové zprávy, podílet se na reálné práci pro klienty - prostě si vše vyzkoušet v praxi? Máte šanci! Vypisujeme další kolo soutěže o stáž v naší agentuře. Stačí, když nám do 11.5. na e-mail hr@bmpr.cz pošlete své CV a odpověď na jednoduchou otázku: "Jakou barvu má Bílý Medvěd?" Těšíme se na vás!

číst více
Nejlepší čeští degustátoři vybrali šampiony vín jubilejního 50. ročníku Valtických vinných trhů.

Nejlepší čeští degustátoři vybrali šampiony vín jubilejního 50. ročníku Valtických vinných trhů.

V pátek po poledni vyhlásila superkomise složená ze čtrnácti odborníků šampiony. Padesátými šampiony v této prestižní vinařské soutěži se stal ve vínech bílých Ryzlink vlašský z vinařství Vinum Moravicum z Bzence, který se zároveň stal i absolutním šampionem letošního jubilejního ročníku Valtických vinných trhů. Rulandské modré z vinařství Pavlovín z Velkých Pavlovic zvítězilo mezi červenými víny. Na absolutním šampionovi se nezávisle na superkomisi shodli i hodnotitelé z řad odborné veřejnosti Poháru Profesora Viléma Krause.

číst více
Pracovali jsme pro zahraničního klienta až z Izraele.

Pracovali jsme pro zahraničního klienta až z Izraele.

Na konci března jsme zajišťovali kompletní PR servis pro neziskovou, nestátní, vzdělávací organizaci IPD Forum. Experti této organizace přijeli přednášet o mezinárodních vztazích a problémech Středního východu na konference v Brně a v Praze. Námi komunikovaná témata vzbudila u novinářů velký zájem. Rozhovory s experty se objevily v téměř dvaceti českých médiích.

číst více
Hledáme Account Managera

Hledáme Account Managera

Máte-li rádi Bílého Medvěda a chcete se stát součástí jeho týmu, máte možnost. Hledáme Account Managera pro nově získané klienty. Do 9.4. posílejte své CV a motivační text na hr@bmpr.cz

Co bude vaší výhodou: když nás zaujmete na první dobrou :-).

 

 

číst více
Na jubilejním 55. plese Hotelu International v Brně se tvořily kybersochy a jedl štrůdl v kostce

TZ | Na jubilejním 55. plese Hotelu International v Brně se tvořily kybersochy a jedl štrůdl v kostce

Brno, 18. února 2017 - Brněnský hotel International v sobotu propojil dlouholetou tradici svých plesů s vizí cesty do budoucnosti. Na hosty čekalo futuristické občerstvení v podobě moleklurání kuchyně. Seznámit se mohli také s uměním budoucnosti. O příjemnou atmosféru v luxusním, historickém prostředí jednoho z nejstarších hotelů v Brně se postaral moderátor Leoš Mareš a další hosté jako kapela No Name nebo Hana Holišová. 

číst více
Nárůst zájmu o tři sta procent – bez kvalitního obsahu by online kampaň nefungovala

Nárůst zájmu o tři sta procent – bez kvalitního obsahu by online kampaň nefungovala

Jeden z našich klientů – dopravní společnost Šmídl – dlouhodobě hledá schopné řidiče.

Připravili jsme proto kvalitní obsahovou strategii a podpořili ji mixem PR a online marketingových nástrojů. A jaké jsou reálné výsledky, které z grafů nevyčtete? Více než dobré – za prvních 14 dnů kampaně nárůst zájemců o zaměstnání řidiče více než o 300 % (vyplnění online formuláře na webu) a přímý telefonický kontakt ve 170 případech oproti řádově jednotkám v předchozím období.

číst více
Mladí návrháři svými modely ukázali, že žádná nemoc nepřekryje krásu a jedinečnost dítěte

TZ | Mladí návrháři svými modely ukázali, že žádná nemoc nepřekryje krásu a jedinečnost dítěte

Štítná žláza, poruchy růstu, diabetes mellitus, obezita nebo poruchy puberty to jsou endokrinní onemocnění, která v České republice trápí desetitisíce dětí. Pokud se odhalí včas, mají malí pacienti velkou šanci na plnohodnotný život jako ostatní děti. Pokud se však zanedbají, mohou mít velmi vážné následky. Mladí návrháři ze Střední školy umění a designu a Vyšší odborné školy v Brně se rozhodli šířit osvětu o těchto onemocněních, aby co nejvíce dětí mělo šanci na kvalitní život. Navrhli a ušili modely znázorňující jednotlivá onemocnění, které předvedli na osvětové módní přehlídce v Dětské nemocnici v Brně.

číst více

Nalezeno: 405 záznamů   |   Stránka: 1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 81