cz | eng

Aktuality

Centrum Kociánka slaví sto let a spouští kampaň na Facebooku

TZ | Centrum Kociánka slaví sto let a spouští kampaň na Facebooku

Lukáš a Michaela. Oba na kolečkových křeslech. Tito dva průvodci se stanou hlavními postavami příběhů, které budou postupně odkrývat historii brněnské Kociánky. Centrum totiž letos slaví sto let od založení. 

číst více
Dáváte si každý rok předsevzetí, že chcete zhubnout? 8 tipů, jak toho bezbolestně dosáhnout!

Dáváte si každý rok předsevzetí, že chcete zhubnout? 8 tipů, jak toho bezbolestně dosáhnout!

Vánoční svátky a silvestr jsou, co se týče kil navíc, hodně rizikové. Celý prosinec navštěvujeme vánoční večírky, pijeme alkohol, dieta nás nezajímá a nejvíce milujeme chlebíčky a cukroví. Jenže po novém roce litujeme toho, že jsme to celý měsíc přeháněli, máme pár kilo nahoře a chceme s tím začít něco dělat. Držet drastickou dietu se ale nevyplácí. Většinou to člověk odnese zdravotně a později se nevyhne jojo efektu. Tady je 8 tipů, jak úspěšně a bezbolestně zhubnout, a ještě se cítit lépe.

číst více
Za doporučení zaměstnance dávají 20 000 korun. Díky tomu našli přes 140 lidí

TZ | Za doporučení zaměstnance dávají 20 000 korun. Díky tomu našli přes 140 lidí

Společnost Atlas Copco Services získala Diamond Award. Mimo jiné i díky tomu, jak využívá systém doporučení zaměstnanců. Cena je každoročně udělována inovativním projektům v podnikových službách, které posouvají odvětví kupředu a slouží jako inspirace nejen pro tento sektor.

 

číst více
Jak dostát novoročního předsevzetí? Důležité je si dávat reálné cíle a nebýt na sebe přísní.

TZ | Jak dostát novoročního předsevzetí? Důležité je si dávat reálné cíle a nebýt na sebe přísní.

Silvestr je za námi, na Nový rok ležíme doma s kocovinou a přemýšlíme nad tím, kolik jsme za svátky přibrali a jaký nezdravý životní styl jsme vedli. Zjistíme, že kila máme nahoře, chceme začít hubnout, přestat pít a kouřit. To jsou nejčastější předsevzetí, která si spousta lidí dává každý rok. Podle odborníků mají podobná předsevzetí smysl, zároveň ale upozorňují, že by se člověk neměl přeceňovat. 

číst více
4 tipy, jak o Vánocích zamezit plýtvání potravinami

TZ | 4 tipy, jak o Vánocích zamezit plýtvání potravinami

Praha, 13. prosince 2018 – Češi se na Vánoce utrácet nebojí, a to nejen za dárky pro své bližní, ale i za potraviny. Představa slavnostní večeře, bohatého pohoštění pro návštěvy, ale i zavřených obchodů nás nutí k nakoupení zásob na sváteční dny za tisíce korun. Často se však stává, že pro velké oči nakoupíme víc, než dokážeme skutečně spotřebovat. Co dělat s přebytky a jak předejít jejich vyhození? S tím vám poradí Josef Baxant, technický manažer Tesca, a jeho 4 jednoduché tipy, jak o Vánocích zamezit plýtvání potravinami.

číst více
O Vánocích nemusíte jen přibírat. Stačí si vše pečlivě naplánovat

TZ | O Vánocích nemusíte jen přibírat. Stačí si vše pečlivě naplánovat

Vánoce jsou za dveřmi a mnoho lidí se už těší na cukroví, smaženého kapra i bramborový salát. Jenže pro některé jsou tyto svátky spíše utrpením. Lidé mají strach, že se budou přejídat, během svátků ztloustnou, a po novém roce si to budou vyčítat. Vánoce se ale dají prožít i zdravě a přibrat tak nemusíte ani kilo.

číst více
Vše, co je kolem nás, má dnes svůj specifický kód – jak to bylo před 25 lety?

TZ | Vše, co je kolem nás, má dnes svůj specifický kód – jak to bylo před 25 lety?

Bottling Printing slaví čtvrtstoletí a rozšiřuje oblast svého působení Možná si to každý neuvědomuje, ale vše, co vezmeme denně do ruky, co máme rádi a používáme, má svůj specifický kód. Vidíme ho na krabicích, obalech, kosmetických přípravcích, skleničkách, lahvích nebo třeba lécích. Odborníkem na tuto problematiku je již 25 let společnost Bottling Printing, která je členem skupiny Volarik Capital.

číst více
Vítězky si převzaly ceny ze soutěže

Vítězky si převzaly ceny ze soutěže "Lepší život neexistuje, užij si ten svůj"

Ceny vítězkám soutěže Lepší život neexistuje, užij si ten svůj byly předány. Děti a teenageři měli zpracovat svůj postoj k závislostem. Soutěž byla vyhlášená v červnu a trvala až do října. Z TOP 10 hlasovali o dvou nejlepších dílech fanoušci na Facebooku kampaně Zůstaň nad vlivem.

IPad od Apple s podporou Apple pencil pro kreativní lidi si odnesla Sára Šromová za svoje úžasné video na téma Netolismus a na natáčení klipu s profesionálním štábem se těší Eliška Čiržová, která zpracovala fotopříběh ze života.

Předávání cen se uskutečnilo v úterý 13.11. v Podané kavárně v Brně. Ceny předaly Klára Kazelle, koordinátorka projektu Zůstaň nad vlivem a Helena Rampachová, ředitelka Asociace nestátních organizací.

číst více
Do Národní potravinové sbírky přispěla Adéla Elbel z Nastojáka

Do Národní potravinové sbírky přispěla Adéla Elbel z Nastojáka

V sobotu 10. listopadu proběhla po celém Česku Národní potravinová sbírka. V Tesco Královo Pole v Brně nakoupili plný koš trvanlivých potravin pro potřebné i Adéla Elbel, Pavel Tomeš a Zbyněk Vičar z Nastojáka.

číst více
Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

TZ | Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

Zákazníci v Brně se dočkali. Ode dneška mohou nakupovat v nově otevřené prodejně Žabka v Křenové ulici. Na prodejní ploše 160 metrů čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů (pokračování)

číst více

Nalezeno: 448 záznamů   |   Stránka: 1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 90