cz | eng

Aktuality

Obchodní síť Žabka otevřela další novou prodejnu v Brně

TZ | Obchodní síť Žabka otevřela další novou prodejnu v Brně

Nakupování v Brně je odedneška zase o kus jednodušší. Další moderní prodejnu zde otevřela obchodní síť Žabka. Najdete ji na ulici Milady Horákové 1957/13 a na 129 metrech čtverečních pořídíte vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo si zde můžete vyzvednout svoji zásilku. Jedná se v pořadí o druhou prodejnu Žabka v Brně ale zdaleka ne poslední.

číst více
Tesco rozdělilo 5 milionů korun neziskovým organizacím

Tesco rozdělilo 5 milionů korun neziskovým organizacím

Již pět ročníků pomáhá grantový programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme” realizovat projekty neziskových organizací po celé republice. Do 5. ročníku programu se přihlásilo celkem 536 organizací. Nyní známe 270 vítězných organizací, které si na realizaci svých projektů rozdělí celkem 5 040 000 korun. V 90 regionech po celé republice se největší podpoře zákazníků těšily projekty zaměřené na děti a zdravotně znevýhodněné osoby. Žeton pro jeden z nominovaných projektů vhodilo neuvěřitelných 2 871 697 zákazníků.

číst více
Mahulena Bočanová fandí mužům na rodičovské dovolené

TZ | Mahulena Bočanová fandí mužům na rodičovské dovolené

Každým rokem se u nás narodí kolem 110 tisíc dětí – a jen každý dvacátý táta se rozhodně pořádně zabrat a vydat se na rodičovskou dovolenou místo ženy. Podle statistik se takových mužů ročně najde pouhých 5 tisíc. Nyní mají tito odvážlivci novou příznivkyni – fandí jim i Mahulena Bočanová!

číst více
Kotlíkové dotace končí, majitelům starých kotlů hrozí obří pokuty

TZ | Kotlíkové dotace končí, majitelům starých kotlů hrozí obří pokuty

Tři kola – a dost. Právě tak by se dala ve zkratce charakterizovat situace v oblasti takzvaných kotlíkových dotací. Kdo o ně nepožádá nyní, pravděpodobně navždy propásne šanci získat až 80 % prostředků na nákup nového, ekologičtějšího kotle.

číst více
Soutěž o prsten s diamanty za 70 tisíc korun i tahání vína koštýřem. Takový byl ples v Mikulově

TZ | Soutěž o prsten s diamanty za 70 tisíc korun i tahání vína koštýřem. Takový byl ples v Mikulově

Druhý ročník Vinařského plesu v Mikulově se odehrál během poslední únorové soboty 23. února v hotelu Volarik. Vedle vína, skvělého hudebního zážitku a zajímavé tomboly hosty čekalo netradiční degustační menu vyjadřující den v jihomoravském vinohradu, který připravil šéfkuchař David Roztočil se svým týmem. Celá událost ve znamení vína tak ozvláštnila zimní plesovou sezónu tohoto roku. Dámy si zasoutěžily o luxusní prsten a pánové zase měli možnost vyzkoušet svoje plíce v tahání vína koštýřem.

číst více
Centrum Kociánka slaví sto let a spouští kampaň na Facebooku

TZ | Centrum Kociánka slaví sto let a spouští kampaň na Facebooku

Lukáš a Michaela. Oba na kolečkových křeslech. Tito dva průvodci se stanou hlavními postavami příběhů, které budou postupně odkrývat historii brněnské Kociánky. Centrum totiž letos slaví sto let od založení. 

číst více
Dáváte si každý rok předsevzetí, že chcete zhubnout? 8 tipů, jak toho bezbolestně dosáhnout!

Dáváte si každý rok předsevzetí, že chcete zhubnout? 8 tipů, jak toho bezbolestně dosáhnout!

Vánoční svátky a silvestr jsou, co se týče kil navíc, hodně rizikové. Celý prosinec navštěvujeme vánoční večírky, pijeme alkohol, dieta nás nezajímá a nejvíce milujeme chlebíčky a cukroví. Jenže po novém roce litujeme toho, že jsme to celý měsíc přeháněli, máme pár kilo nahoře a chceme s tím začít něco dělat. Držet drastickou dietu se ale nevyplácí. Většinou to člověk odnese zdravotně a později se nevyhne jojo efektu. Tady je 8 tipů, jak úspěšně a bezbolestně zhubnout, a ještě se cítit lépe.

číst více
Za doporučení zaměstnance dávají 20 000 korun. Díky tomu našli přes 140 lidí

TZ | Za doporučení zaměstnance dávají 20 000 korun. Díky tomu našli přes 140 lidí

Společnost Atlas Copco Services získala Diamond Award. Mimo jiné i díky tomu, jak využívá systém doporučení zaměstnanců. Cena je každoročně udělována inovativním projektům v podnikových službách, které posouvají odvětví kupředu a slouží jako inspirace nejen pro tento sektor.

 

číst více
Jak dostát novoročního předsevzetí? Důležité je si dávat reálné cíle a nebýt na sebe přísní.

TZ | Jak dostát novoročního předsevzetí? Důležité je si dávat reálné cíle a nebýt na sebe přísní.

Silvestr je za námi, na Nový rok ležíme doma s kocovinou a přemýšlíme nad tím, kolik jsme za svátky přibrali a jaký nezdravý životní styl jsme vedli. Zjistíme, že kila máme nahoře, chceme začít hubnout, přestat pít a kouřit. To jsou nejčastější předsevzetí, která si spousta lidí dává každý rok. Podle odborníků mají podobná předsevzetí smysl, zároveň ale upozorňují, že by se člověk neměl přeceňovat. 

číst více
4 tipy, jak o Vánocích zamezit plýtvání potravinami

TZ | 4 tipy, jak o Vánocích zamezit plýtvání potravinami

Praha, 13. prosince 2018 – Češi se na Vánoce utrácet nebojí, a to nejen za dárky pro své bližní, ale i za potraviny. Představa slavnostní večeře, bohatého pohoštění pro návštěvy, ale i zavřených obchodů nás nutí k nakoupení zásob na sváteční dny za tisíce korun. Často se však stává, že pro velké oči nakoupíme víc, než dokážeme skutečně spotřebovat. Co dělat s přebytky a jak předejít jejich vyhození? S tím vám poradí Josef Baxant, technický manažer Tesca, a jeho 4 jednoduché tipy, jak o Vánocích zamezit plýtvání potravinami.

číst více

Nalezeno: 453 záznamů   |   Stránka: 1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 91