cz | eng

Aktuality

MND snižuje ceny energií všem svým zákazníkům

TZ | MND snižuje ceny energií všem svým zákazníkům

Praha, 25. února 2016 – Všichni zákazníci společnosti MND, Moravských naftových dolů, se od 1. března dočkají plošného snížení cen plynu i elektřiny. Zatímco u elektrického proudu cena klesne o 5 %, plyn bude oproti současnému základnímu ceníku Plyn z první ruky levnější o 7 %. Moravské naftové doly se rozhodly své služby zlevnit v reakci na vývoj velkoobchodních cen energií na trhu.

číst více
FEI v Brně otevře nové tréninkové centrum

TZ | FEI v Brně otevře nové tréninkové centrum

Výrobce elektronových mikroskopů, FEI Company, rozšiřuje své technologické centrum na Černovických terasách. Investicí v řádech desítek milionů korun vznikne mezinárodní tréninkové centrum a prostor pro více než 140 nových pracovních míst.

číst více

TZ | Růstová porucha? Je nutné ji podchytit včas

Malé děti jsou vždy roztomilé. Rodiče by si ale měli pohlídat, aby jejich dítě nezůstalo malé navždy. Až pět procent dětí v Moravskoslezském kraji trpí závažnou poruchou růstu. „Čím dřív ji rodiče ve spolupráci s pediatrem odhalí, tím větší šanci má jejich dítě dorůst předpokládané výšky“ upozornila MUDr. Jana Černá, lékařka z Kliniky dětského lékařství ve Fakultní nemocnice Ostrava, která se růstovými poruchami zabývá.  

číst více

TZ | Steilmann slaví 23. narozeniny. Dárek ale dostanete vy

Značka Steilmann a Stone Vás zve v neděli 20. prosince na oslavu. Podávat se bude 23% sleva na všechny naše modely. Přijďte si pro svůj první letošní dárek ještě před Vánocemi. Poté můžete svou krásou obdarovat své blízké. Jak docílit toho, aby se manželé o Vánocích znovu zamilovali a děti měly pocit, že mají nejkrásnější maminku na světě? Inspirujte se našimi tipy. 

číst více

TZ | Firma FEI získala počtvrté ocenění Exportér roku Jihomoravského kraje

Brno potvrdilo svojí pověst kolébky elektronových mikroskopů. Firma FEI, která je v zde vyrábí, získala již počtvrté v řadě titul Exportér roku Jihomoravského kraje. Vyvezla elektronové mikroskopy za 7.1 miliard korun. V celostátním měřítku se FEI umístila na 14 místě mezi největšími českými exportéry.

číst více
Brněnské Kentico bude v příštím roce nabírat dalších 50 zaměstnanců

TZ | Brněnské Kentico bude v příštím roce nabírat dalších 50 zaměstnanců

Přibližně padesát nových pracovních pozic v IT se v příštím roce chystá otevřít Kentico Software, brněnská společnost a lídr světového trhu řešení pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingových kampaní. Na nová pracovní místa chce nabírat jak zkušené vývojáře, tak studenty a absolventy.

číst více
Nová restaurace Spice Box rozšiřuje nabídku food courtu OC Forum Nová Karolina

TZ | Nová restaurace Spice Box rozšiřuje nabídku food courtu OC Forum Nová Karolina

Až 30 % pronajímatelné plochy věnované stravování. 30–50% nárůst počtu zákazníků, kteří navštěvují nákupní centrum primárně kvůli občerstvení. Nové zahraniční značky na českém trhu. To jsou charakteristiky nových trendů v retailu. „V souladu s těmito trendy OC Forum Nová Karolina představila zákazníkům mezi osmi novými značkami také restauraci Spice Box v rámci food courtu,“ sdělila ředitelka pronájmů Lenka Dvořáková ze společnosti Active Retail Asset Management, správce centra.

číst více
Nákupní centra jako indikátor úspěchu regionů

TZ | Nákupní centra jako indikátor úspěchu regionů

Pokles nezaměstnanosti, příliv investic a vyšší tržby obchodníků – to jsou letošní charakteristiky českých regionů. Výjimkou nejsou ani Královéhradecký a Ostravský kraj, jejichž největší nákupní centra potvrzují hlad zákazníků po nových značkách.

 

číst více
 Kentico 9, nová verze světově úspěšného softwaru, je na trhu

TZ | Kentico 9, nová verze světově úspěšného softwaru, je na trhu

Kentico Software, brněnská IT společnost a lídr světového trhu řešení pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingový kampaní, tento týden na konferenci Kentico Connection oficiálně představil novou verzi svého softwaru. Kentico 9 je k dostání od dnešního dne a pro vývojáře a online marketéry přináší mnoho zásadních novinek. 

číst více
České tenistky září nejen na kurtu, ale i ve společnosti

TZ | České tenistky září nejen na kurtu, ale i ve společnosti

Na slavnostní večeři u příležitosti finále Fed Cupu, která se uskutečnila v luxusní francouzské restauraci Art Nouveau Obecního domu, zazářily naše tenistky ve společenských šatech od Steilmanna. Celý náš tým tvořený Petrou Kvitovou, Karolínou Plíškovou, Barborou Strýcovou, Denisou Alertovou a Lucií Šafářovou letos stejně jako v minulých letech oblékla přední oděvní společnost Steilmann.

číst více

Nalezeno: 391 záznamů   |   Stránka: 1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 79