cz | eng

Aktuality

Vše, co je kolem nás, má dnes svůj specifický kód – jak to bylo před 25 lety?

TZ | Vše, co je kolem nás, má dnes svůj specifický kód – jak to bylo před 25 lety?

Bottling Printing slaví čtvrtstoletí a rozšiřuje oblast svého působení Možná si to každý neuvědomuje, ale vše, co vezmeme denně do ruky, co máme rádi a používáme, má svůj specifický kód. Vidíme ho na krabicích, obalech, kosmetických přípravcích, skleničkách, lahvích nebo třeba lécích. Odborníkem na tuto problematiku je již 25 let společnost Bottling Printing, která je členem skupiny Volarik Capital.

číst více
Vítězky si převzaly ceny ze soutěže

Vítězky si převzaly ceny ze soutěže "Lepší život neexistuje, užij si ten svůj"

Ceny vítězkám soutěže Lepší život neexistuje, užij si ten svůj byly předány. Děti a teenageři měli zpracovat svůj postoj k závislostem. Soutěž byla vyhlášená v červnu a trvala až do října. Z TOP 10 hlasovali o dvou nejlepších dílech fanoušci na Facebooku kampaně Zůstaň nad vlivem.

IPad od Apple s podporou Apple pencil pro kreativní lidi si odnesla Sára Šromová za svoje úžasné video na téma Netolismus a na natáčení klipu s profesionálním štábem se těší Eliška Čiržová, která zpracovala fotopříběh ze života.

Předávání cen se uskutečnilo v úterý 13.11. v Podané kavárně v Brně. Ceny předaly Klára Kazelle, koordinátorka projektu Zůstaň nad vlivem a Helena Rampachová, ředitelka Asociace nestátních organizací.

číst více
Do Národní potravinové sbírky přispěla Adéla Elbel z Nastojáka

Do Národní potravinové sbírky přispěla Adéla Elbel z Nastojáka

V sobotu 10. listopadu proběhla po celém Česku Národní potravinová sbírka. V Tesco Královo Pole v Brně nakoupili plný koš trvanlivých potravin pro potřebné i Adéla Elbel, Pavel Tomeš a Zbyněk Vičar z Nastojáka.

číst více
Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

TZ | Obchodní síť Žabka otevřela první prodejnu v Brně. Brzy budou následovat další.

Zákazníci v Brně se dočkali. Ode dneška mohou nakupovat v nově otevřené prodejně Žabka v Křenové ulici. Na prodejní ploše 160 metrů čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů (pokračování)

číst více
Srdce chce nahradit dvěma čerpadly. Získala cenu

TZ | Srdce chce nahradit dvěma čerpadly. Získala cenu

Nový princip fungování umělého srdce nebo návrh na to, jak zvýšit prodej letenek. Těmto tématům se věnovaly vítězné diplomové práce, které uspěly v Cena Edwards a Cena Atlas Copco Services. Obě ceny jsme pro našeho klienta propagovali a jsme rádi, že soutěže zaujaly všechna důležitá regionální média i univerzitní zpravodaje. Už se těšíme na další ročník 

číst více

TZ | Soutěž kampaně „Zůstaň nad vlivem“ zná své vítěze. Děti tvořily svůj postoj k závislostem

Naděje, bezmoc, odpor, zajetí, vůle, svoboda a především kreativita – to vše dýchá z příspěvků soutěže „Lepší život neexistuje, užij si ten svůj...“. Spuštěna byla v červnu v rámci kampaně Zůstaň nad vlivem upozorňující na nebezpečí závislostí u dětí a mladistvých. A nyní už zná své vítěze. Jeden z nich dokonce natočí klip s profesionálním štábem.

číst více
Zájem o léčbu obezity a nadváhy roste, shodli se lékaři

TZ | Zájem o léčbu obezity a nadváhy roste, shodli se lékaři

Zájem o léčbu obezity a nadváhy u lékaře roste. Vyplývá to ze zjištění projektu Nebudu obézní u příležitosti Světového dne obezity (11. října). Zástupci projektu oslovili desítku lékařů, kteří se léčbou těchto nemocí zabývají. „Lidí, kteří k nám chodí s tímto problémem, je zhruba o pětinu víc než před deseti lety. Většinou jsou to ženy,“ uvedla například praktická lékařka Petra Polívková z Vlašimi.

      

číst více
Získejte finanční podporu pro vaše projekty – přihlaste je do programu společnosti Tesco

TZ | Získejte finanční podporu pro vaše projekty – přihlaste je do programu společnosti Tesco

Společnost Tesco zahájila již 5. ročník úspěšného programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Až do 16. listopadu 2018 se do programu se svými projekty mohou přihlásit všechny neziskové a příspěvkové organizace, které se zaměřují na podporu revitalizace prostředí, vzdělávání, zdravého životního stylu, sociálně slabých a znevýhodněných skupin, dětí nebo nezaměstnaných, a to v 90 regionech napříč celou republikou. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun. Finanční podporu získají i projekty, které se umístí na druhém a třetím místě. V pátém ročníku Tesco opět rozdělí přes 5 milionů korun.

číst více
Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

TZ | Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

Investiční společnost Volarik Capital, která se orientuje především na oblasti hoteliérství a vína představuje svoji novou aktivitu – Volarik Wine Investment. Cílem společnosti je nakupovat perspektivní vinařství a vinice.

číst více
Tesco oslavuje 100. výročí vzniku Československa v Brně projektem „Sto důvodů k úsměvu“

TZ | Tesco oslavuje 100. výročí vzniku Československa v Brně projektem „Sto důvodů k úsměvu“

Brno, 4. října 2018 – Projekt „Sto důvodů k úsměvu“ vznikl pod záštitou Nadačního fondu Tesco k oslavě stého výročí založení Československa. Hlavní ideou je propojování generací za účelem poskytnout seniorům věci, které jim udělají radost. Nebudou chybět ani setkání seniorů se školáky, což jistě oživí jejich běžný program. Projekt probíhá v září a říjnu v šesti městech po celé republice.   

číst více

Nalezeno: 452 záznamů   |   Stránka: 1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 91