cz | eng

Aktuality

Srdce chce nahradit dvěma čerpadly. Získala cenu

TZ | Srdce chce nahradit dvěma čerpadly. Získala cenu

Nový princip fungování umělého srdce nebo návrh na to, jak zvýšit prodej letenek. Těmto tématům se věnovaly vítězné diplomové práce, které uspěly v Cena Edwards a Cena Atlas Copco Services. Obě ceny jsme pro našeho klienta propagovali a jsme rádi, že soutěže zaujaly všechna důležitá regionální média i univerzitní zpravodaje. Už se těšíme na další ročník 

číst více

TZ | Soutěž kampaně „Zůstaň nad vlivem“ zná své vítěze. Děti tvořily svůj postoj k závislostem

Naděje, bezmoc, odpor, zajetí, vůle, svoboda a především kreativita – to vše dýchá z příspěvků soutěže „Lepší život neexistuje, užij si ten svůj...“. Spuštěna byla v červnu v rámci kampaně Zůstaň nad vlivem upozorňující na nebezpečí závislostí u dětí a mladistvých. A nyní už zná své vítěze. Jeden z nich dokonce natočí klip s profesionálním štábem.

číst více
Zájem o léčbu obezity a nadváhy roste, shodli se lékaři

TZ | Zájem o léčbu obezity a nadváhy roste, shodli se lékaři

Zájem o léčbu obezity a nadváhy u lékaře roste. Vyplývá to ze zjištění projektu Nebudu obézní u příležitosti Světového dne obezity (11. října). Zástupci projektu oslovili desítku lékařů, kteří se léčbou těchto nemocí zabývají. „Lidí, kteří k nám chodí s tímto problémem, je zhruba o pětinu víc než před deseti lety. Většinou jsou to ženy,“ uvedla například praktická lékařka Petra Polívková z Vlašimi.

      

číst více
Získejte finanční podporu pro vaše projekty – přihlaste je do programu společnosti Tesco

TZ | Získejte finanční podporu pro vaše projekty – přihlaste je do programu společnosti Tesco

Společnost Tesco zahájila již 5. ročník úspěšného programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Až do 16. listopadu 2018 se do programu se svými projekty mohou přihlásit všechny neziskové a příspěvkové organizace, které se zaměřují na podporu revitalizace prostředí, vzdělávání, zdravého životního stylu, sociálně slabých a znevýhodněných skupin, dětí nebo nezaměstnaných, a to v 90 regionech napříč celou republikou. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun. Finanční podporu získají i projekty, které se umístí na druhém a třetím místě. V pátém ročníku Tesco opět rozdělí přes 5 milionů korun.

číst více
Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

TZ | Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

Investiční společnost Volarik Capital, která se orientuje především na oblasti hoteliérství a vína představuje svoji novou aktivitu – Volarik Wine Investment. Cílem společnosti je nakupovat perspektivní vinařství a vinice.

číst více
Tesco oslavuje 100. výročí vzniku Československa v Brně projektem „Sto důvodů k úsměvu“

TZ | Tesco oslavuje 100. výročí vzniku Československa v Brně projektem „Sto důvodů k úsměvu“

Brno, 4. října 2018 – Projekt „Sto důvodů k úsměvu“ vznikl pod záštitou Nadačního fondu Tesco k oslavě stého výročí založení Československa. Hlavní ideou je propojování generací za účelem poskytnout seniorům věci, které jim udělají radost. Nebudou chybět ani setkání seniorů se školáky, což jistě oživí jejich běžný program. Projekt probíhá v září a říjnu v šesti městech po celé republice.   

číst více
Spustili jsme kampaň s Jaromírem Jágrem

Spustili jsme kampaň s Jaromírem Jágrem

Na začátku října jsme pro našeho klienta - společnost Viadrus spustili po celé České republice billboardovou kampaň. Její tváří je Jaromír Jágr, který propaguje nový kotel Hecules U68. Kampaň pokryla 250 billboardů. Reklama se objeví také v tištěných médiích a televizi. Klip je ke zhlédnutí zde.

číst více
Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY

TZ | Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bude letos vystavovat společnost Bottling Printing, která se zabývá profesionálním značením a kódováním produktů a představí novinku ŽLUTÉ LASERY. Najít ji můžete u stánku číslo 37 v pavilonu E. 

číst více
Představili jsme nově spuštěnou službu Tesco On-line nákupy v Ostravě

Představili jsme nově spuštěnou službu Tesco On-line nákupy v Ostravě

Ostravané konečně mohou nakupovat potraviny on-line s rozvozem až domů. Službu našeho klienta - společnosti Tesco jsme na konci srpna představili lokálním novinářům. Ukázali jsme jim také, jak funguje celý proces od objednávky až po doručení. Službu v Ostravě může využít až 260 000 lidí a k výběru mají přes 21 000 produktů za stejné ceny jako v obchodě.

číst více
Do Mikulova přivezou dřevo ze sto let starého stromu až ze severního polárního kruhu

TZ | Do Mikulova přivezou dřevo ze sto let starého stromu až ze severního polárního kruhu

Stylová podzemní sauna, lázně, ve kterých vás bude oblažovat hroznový extrakt a přírodní jezírko ke koupání. Na to vše se můžou těšit všichni, kteří od podzimu zavítají do Mikulova. Wellness zážitky v srdci Pálavy umocní sauna se specifickou vůní ze sto let starého stromu.

číst více

Nalezeno: 448 záznamů   |   Stránka: 1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 90