cz | eng

Aktuality

Hledáme Account Managera

Hledáme Account Managera

Máte-li rádi Bílého Medvěda a chcete se stát součástí jeho týmu, máte možnost. Hledáme Account Managera pro nově získané klienty. Do 9.4. posílejte své CV a motivační text na hr@bmpr.cz

Co bude vaší výhodou: když nás zaujmete na první dobrou :-).

 

 

číst více
Na jubilejním 55. plese Hotelu International v Brně se tvořily kybersochy a jedl štrůdl v kostce

TZ | Na jubilejním 55. plese Hotelu International v Brně se tvořily kybersochy a jedl štrůdl v kostce

Brno, 18. února 2017 - Brněnský hotel International v sobotu propojil dlouholetou tradici svých plesů s vizí cesty do budoucnosti. Na hosty čekalo futuristické občerstvení v podobě moleklurání kuchyně. Seznámit se mohli také s uměním budoucnosti. O příjemnou atmosféru v luxusním, historickém prostředí jednoho z nejstarších hotelů v Brně se postaral moderátor Leoš Mareš a další hosté jako kapela No Name nebo Hana Holišová. 

číst více
Nárůst zájmu o tři sta procent – bez kvalitního obsahu by online kampaň nefungovala

Nárůst zájmu o tři sta procent – bez kvalitního obsahu by online kampaň nefungovala

Jeden z našich klientů – dopravní společnost Šmídl – dlouhodobě hledá schopné řidiče.

Připravili jsme proto kvalitní obsahovou strategii a podpořili ji mixem PR a online marketingových nástrojů. A jaké jsou reálné výsledky, které z grafů nevyčtete? Více než dobré – za prvních 14 dnů kampaně nárůst zájemců o zaměstnání řidiče více než o 300 % (vyplnění online formuláře na webu) a přímý telefonický kontakt ve 170 případech oproti řádově jednotkám v předchozím období.

číst více
Mladí návrháři svými modely ukázali, že žádná nemoc nepřekryje krásu a jedinečnost dítěte

TZ | Mladí návrháři svými modely ukázali, že žádná nemoc nepřekryje krásu a jedinečnost dítěte

Štítná žláza, poruchy růstu, diabetes mellitus, obezita nebo poruchy puberty to jsou endokrinní onemocnění, která v České republice trápí desetitisíce dětí. Pokud se odhalí včas, mají malí pacienti velkou šanci na plnohodnotný život jako ostatní děti. Pokud se však zanedbají, mohou mít velmi vážné následky. Mladí návrháři ze Střední školy umění a designu a Vyšší odborné školy v Brně se rozhodli šířit osvětu o těchto onemocněních, aby co nejvíce dětí mělo šanci na kvalitní život. Navrhli a ušili modely znázorňující jednotlivá onemocnění, které předvedli na osvětové módní přehlídce v Dětské nemocnici v Brně.

číst více
Nový kondenzační kotel K5 pro chytré domy byl představen v jihočeském showroomu společnosti VIADRUS

TZ | Nový kondenzační kotel K5 pro chytré domy byl představen v jihočeském showroomu společnosti VIADRUS

Společnost VIADRUS představila nový kotel K5 pro vytápění a ohřev vody. Kotel je osazen řídící jednotkou, která umožňuje použití v „chytrých domech“ s centrálním řízením veškerých zařízení v domácnosti. Představení kotle K5 se konalo v novém showroomu v Jindřichově Hradci, kde najdou zákazníci nejen produkty společnosti VIADRUS, ale mohou využít i odborného poradenství v oblasti vytápění.

číst více
Steilmann Praha rozšířil své portfolio o novou dámskou značku JONES

TZ | Steilmann Praha rozšířil své portfolio o novou dámskou značku JONES

Láska ke kvalitní, stylové módě a vztah k rodinné tradici, tyto dvě věci napomohly k navázání spolupráce mezi českou společností Steilmann Praha a rakouskou módní firmou Jones. Od začátku září tak zákazníci v prodejnách Steilmann objeví kolekci dámské značky JONES, která nabízí svěží, designovou módu. „Jsme rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s firmou, která má podobné hodnoty jako my a kterou také řídí jedna rodina,“ uvedla Anna Motlíková, ředitelka Steilmann Praha.

číst více
CPI PROPERTY GROUP PŘESTAVÍ AREÁL BÝVALÉ ZBROJOVKY  A VYTVOŘÍ V BRNĚ MODERNÍ ČTVRŤ

TZ | CPI PROPERTY GROUP PŘESTAVÍ AREÁL BÝVALÉ ZBROJOVKY A VYTVOŘÍ V BRNĚ MODERNÍ ČTVRŤ

Brno, ČR / Lucembursko, 5. října 2016 - Brněnský areál bývalé Zbrojovky čeká obrovská proměna. Realitní a investiční skupina CPI Property Group zahájila revitalizaci území a představila developerský projekt Nová Zbrojovka. Z dvacetihektarového brownfieldu v širším centru Brna vznikne živá, moderní a dobře dostupná čtvrť, která poskytne kvalitní možnosti bydlení, pestrou nabídku služeb a nákupních, pracovních i odpočinkových příležitostí. „Přicházíme do jihomoravské metropole s mnohaletými zkušenostmi, silným a stabilním finančním zázemím i týmem zkušených profesionálů, abychom realizovali projekt Nové Zbrojovky, který bude v rámci naší skupiny zatím největším developerským počinem,“ uvedl Martin Němeček, generální ředitel CPI Property Group. Plánovaná investice do celého území přesáhne 4 miliardy korun. 

číst více
Nejpřístupnější pro stáže je Fakulta multimediálních komunikací ve Zlíně

TZ | Nejpřístupnější pro stáže je Fakulta multimediálních komunikací ve Zlíně

Studenti hodnotili přes dvě stovky českých fakult za jejich aktivitu v oblasti stáží 

Fakulta multimediálních komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně je studenty nejlépe hodnocenou v poskytování informací o stážích i o jejich náplni, v přidělování finanční podpory nebo v udělování kreditů za studium. Ze závěrů ankety Oznámkuj svou fakultu, která byla realizována v rámci projektu Stážujeme.cz, dále vyplynulo, že nespokojení jsou studenti v Brně. 

číst více
Stones představuje kolekci podzim/zima 2016. Hitem je hřejivá vlna a pepito

TZ | Stones představuje kolekci podzim/zima 2016. Hitem je hřejivá vlna a pepito

Nová kolekce STONES podzim/zima 2016 od Steilmann Praha v sobě jako již tradičně snoubí originální módní design, důraz na eleganci, pohodlí a dokonalé funkční vlastnosti. Celou kolekcí se prolíná konzervativní elegance s ležérními prvky městského a sportovního způsobu oblékání. Díky tomuto spojení mohou muži ležérně a svobodně kombinovat své oblečení jak pro volný čas tak do práce a pro formální příležitosti. 

číst více
Retro je v módě také mezi radiátory. Návrat k litině přináší mnoho výhod

Retro je v módě také mezi radiátory. Návrat k litině přináší mnoho výhod

Design na míru pro nejrůznější prostory, tepelná úspora a dlouhá trvanlivost, to jsou hlavní výhody litinových radiátorů, které se nyní opět vrací do módy. Trendem jsou radiátory nejrůznějších tvarů a barev. Výrobci jsou schopni vytvořit originální kousek jak pro novostavby, byty, tak například udělat repliku radiátorů z první republiky. Retro je v módě i v oblasti vytápění.

číst více

Nalezeno: 389 záznamů   |   Stránka: 1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 78