cz | eng

Aktuality

Unikátní český software studentům ukáže, na jaká povolání či obory mají talent. V době koronaviru je

TZ | Unikátní český software studentům ukáže, na jaká povolání či obory mají talent. V době koronaviru je

Koronavirová pandemie silně zasáhla i studenty základních a středních škol. Vzdálená dvouměsíční výuka se dotkla i jejich známek, kterých dostávali méně než jindy, a školy nyní řeší, podle čeho studentům vůbec vystavit vysvědčení. Body za dobré vysvědčení přitom často hrají nemalou roli při přijímacích zkouškách na střední či vysokou školu.

číst více
Hotel Volarik v Mikulově se chystá na znovuotevření. Klientům představí Sky Wellness i nový lobbybar

TZ | Hotel Volarik v Mikulově se chystá na znovuotevření. Klientům představí Sky Wellness i nový lobbybar

Uzavřené hranice, omezení volného pohybu a zavřené hotely. Koronavirová krize zasáhla cestovní ruch v plné síle a všechny hotely musely v březnu zastavit svůj provoz. Od pondělí 25. května již mohou otevřít, a na znovuotevření je připravený i hotel Volarik v Mikulově. Ten má pro svoje klienty připraveno spoustu novinek.

číst více
Grilování z produktů Grill Master u příležitosti otevření zahrádek

Grilování z produktů Grill Master u příležitosti otevření zahrádek

Den otevření zahrádek jsme oslavili grilováním, na které náš klient Tesco pozval novináře, na zahrádku v prostorách jazz baru U Kouřícího králíka. Novináři si pochutnali na produktech Grill Master od našeho klienta Tesco, který ugriloval šéfkuchař Milan Václavík.

číst více
Zlikviduje stavebníky nová legislativa? Není to tak horké!

TZ | Zlikviduje stavebníky nová legislativa? Není to tak horké!

Zákon, který prodraží každou novostavbu o desítky procent. Zákon, kterým vám stát nařídí a povolí postavit pouze dům, který nemá žádnou spotřebu energie. Nebo zákon, díky kterému bude váš dům vypadat jako laboratoř, ve které ani nesmíte otevřít okno a větrání a topení v něm bude řídit počítač! I takto vyděšeně hovořili lidé a bohužel i některá média o nové stavební legislativě, která začala platit od 1. ledna 2020.

číst více
KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

TZ | KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

Cítíte se limitovaní otevírací dobou ve vašem servisu? S řešením přichází jeden z největších dealerů BMW v Česku Renocar. Jako první v republice představil bezkontaktní servis 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím unikátního KEY BOXu.

číst více
Malá velká auta s rouškou a bezednou nádrží rozváží pomoc Brňanům

TZ | Malá velká auta s rouškou a bezednou nádrží rozváží pomoc Brňanům

Jsou malá a přitom svižná, na přední masce mají obří roušku, do výbavy dostala bezednou nádrž, a právě začala křižovat ulice jihomoravské metropole a rozvážet pomoc potřebným v době koronavirové pandemie. Řeč je o automobilech MINI Clubman, která společnost Renocar zdarma zapůjčila k využití brněnským charitativním organizacím. Rozvážet či naopak svážet budou například balíčky pro seniory, informační letáky či materiál pro výrobu roušek.    

číst více
Rouškomat v AVIONu chrání zákazníky a pomáhá i brněnským charitám

TZ | Rouškomat v AVIONu chrání zákazníky a pomáhá i brněnským charitám

Na nákup (nejen) roušek do AVIONu Brno.

Na maximální bezpečí svých zákazníků i nájemců v době koronavirové epidemie myslí také brněnský AVION Shopping Park. Na začátku dubna byl totiž v pasáži nákupního centra zprovozněn automat na prodej roušek. Veškeré peníze za prodej roušek poputují na pomoc brněnským charitativním organizacím.

číst více
Brněnský hypermarket Tesco je ode dneška otevřený nonstop

TZ | Brněnský hypermarket Tesco je ode dneška otevřený nonstop

Nepřetržitý provoz zahájil ode dneška brněnský hypermarket Tesco v Králově Poli. Zákazníci si mohou nakoupit podle svých časových možností. Všechny obchody Tesco jsou pravidelně zásobovány čerstvými i trvanlivými potravinami a zásob na skladech je i nadále dostatek.

číst více
Desatero domácího učení.  Jak se učit doma s dětmi během „koronavirových prázdnin“?

TZ | Desatero domácího učení. Jak se učit doma s dětmi během „koronavirových prázdnin“?

Žákům a studentům před pár dny začaly neplánované „koronavirové prázdniny“ a spousta rodičů byla nucena zůstat se svými ratolestmi doma. Nikdo zatím netuší na jak dlouho, a tak je potřeba, aby se rodiče, zejména se žáky z prvního stupně, učili doma. Asi už jste zjistili, že učit se doma s vlastními dětmi je pro někoho, kdo se tomu nikdy přímo nevěnoval, celkem náročné. Pokud ale dodržíte těchto pár základních pravidel, půjde to snadno, a ještě si s vaším dítkem užijete spoustu legrace. 

číst více
Komentář odborníka: Proč může vývoj vakcíny proti koronaviru trvat i rok?

TZ | Komentář odborníka: Proč může vývoj vakcíny proti koronaviru trvat i rok?

Několik týmů po celém světě už pracuje na vývoji vakcíny proti novému typu koronaviru. Přesto vakcína pořád není na světě a počet nakažených stále roste. Pokrok hlásí v Izraeli z institutu pro biologický výzkum, vakcína ale dosud není vyvinuta. Proč ji není možné vyvinout do týdne? I pokud některý z týmů najde nadějnou protilátku, než se lék dostane ke koncovým pacientům, bude to trvat měsíce až rok.

číst více

Nalezeno: 472 záznamů   |   Stránka: 1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 95