cz | eng

Aktuality

Tesco pořádá letní potravinovou sbírku. Potraviny pro lidi v nouzi lze darovat celé prázdniny

TZ | Tesco pořádá letní potravinovou sbírku. Potraviny pro lidi v nouzi lze darovat celé prázdniny

Společnost Tesco velmi rychle zareagovala na současnou situaci, kdy mnoho rodin z důvodu pandemie muselo čelit nelehkému osudu a ocitlo se v nouzi. Tesco proto poskytlo dosud největší mimořádný potravinový dar v celkové výši 4,5 milionu korun. Aby dobročinné úsilí ještě zvýšilo, rozhodlo se uspořádat letní potravinovou sbírku, která potrvá až do konce srpna ve všech 186 prodejnách po celé republice. Zákazníci mohou darovat trvanlivé potraviny na speciální sběrná místa za pokladnami.

číst více
Tesco darovalo 125 tun trvanlivých potravin lidem v nouzi

TZ | Tesco darovalo 125 tun trvanlivých potravin lidem v nouzi

Společnost Tesco poskytla mimořádný potravinový dar místním potravinovým bankám v reakci na zvýšený počet rodin v nouzi způsobený pandemií koronaviru. Darovala 125 tun trvanlivých potravin v celkové hodnotě 4,5 milionu korun. Potraviny byly následně distribuovány přes centrální sklad České federace potravinových bank do lokálních potravinových bank ve všech krajích a pak lidem v nouzi.

číst více
Brňané mohou jezdit měsíc zdarma do AVIONu a zpět na 500 sdílených kolech

TZ | Brňané mohou jezdit měsíc zdarma do AVIONu a zpět na 500 sdílených kolech

Speciální akci pro brněnské milovníky cyklistiky připravilo brněnské nákupní centrum AVION ve spolupráci s bikesharingovou společností Nextbike, která nedávno v jihomoravské metropoli zahájila svou činnost. Od 12. června do 11. července mohou lidé zdarma jezdit na 500 sdílených kolech do AVION Shopping Parku a zpět. Kola si přitom mohou zapůjčit na kterékoliv z 200 stanic, rozmístěných po Brně.

číst více
3. ročník soutěže Náš evropský projekt zná vítěze!

TZ | 3. ročník soutěže Náš evropský projekt zná vítěze!

Zateplení čtveřice obecních bytových domů, rekonstrukce obecního úřadu a zároveň komunitního centra, jedinečná expozice pod vodní hladinou či oprava spolkového domu. Právě toto jsou podle hlasování veřejnosti vítězné projekty třetího ročníku soutěže Náš evropský projekt. Čtyři vítězné obce – Dívčí Hrad, Kučerov, Modrá a Vlašim – si mezi sebou rozdělí výhru 200 tisíc korun na uspořádání obecních slavností.

 

číst více
Unikátní český software studentům ukáže, na jaká povolání či obory mají talent. V době koronaviru je

TZ | Unikátní český software studentům ukáže, na jaká povolání či obory mají talent. V době koronaviru je

Koronavirová pandemie silně zasáhla i studenty základních a středních škol. Vzdálená dvouměsíční výuka se dotkla i jejich známek, kterých dostávali méně než jindy, a školy nyní řeší, podle čeho studentům vůbec vystavit vysvědčení. Body za dobré vysvědčení přitom často hrají nemalou roli při přijímacích zkouškách na střední či vysokou školu.

číst více
Hotel Volarik v Mikulově se chystá na znovuotevření. Klientům představí Sky Wellness i nový lobbybar

TZ | Hotel Volarik v Mikulově se chystá na znovuotevření. Klientům představí Sky Wellness i nový lobbybar

Uzavřené hranice, omezení volného pohybu a zavřené hotely. Koronavirová krize zasáhla cestovní ruch v plné síle a všechny hotely musely v březnu zastavit svůj provoz. Od pondělí 25. května již mohou otevřít, a na znovuotevření je připravený i hotel Volarik v Mikulově. Ten má pro svoje klienty připraveno spoustu novinek.

číst více
Grilování z produktů Grill Master u příležitosti otevření zahrádek

Grilování z produktů Grill Master u příležitosti otevření zahrádek

Den otevření zahrádek jsme oslavili grilováním, na které náš klient Tesco pozval novináře, na zahrádku v prostorách jazz baru U Kouřícího králíka. Novináři si pochutnali na produktech Grill Master od našeho klienta Tesco, který ugriloval šéfkuchař Milan Václavík.

číst více
Zlikviduje stavebníky nová legislativa? Není to tak horké!

TZ | Zlikviduje stavebníky nová legislativa? Není to tak horké!

Zákon, který prodraží každou novostavbu o desítky procent. Zákon, kterým vám stát nařídí a povolí postavit pouze dům, který nemá žádnou spotřebu energie. Nebo zákon, díky kterému bude váš dům vypadat jako laboratoř, ve které ani nesmíte otevřít okno a větrání a topení v něm bude řídit počítač! I takto vyděšeně hovořili lidé a bohužel i některá média o nové stavební legislativě, která začala platit od 1. ledna 2020.

číst více
KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

TZ | KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

Cítíte se limitovaní otevírací dobou ve vašem servisu? S řešením přichází jeden z největších dealerů BMW v Česku Renocar. Jako první v republice představil bezkontaktní servis 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím unikátního KEY BOXu.

číst více
Malá velká auta s rouškou a bezednou nádrží rozváží pomoc Brňanům

TZ | Malá velká auta s rouškou a bezednou nádrží rozváží pomoc Brňanům

Jsou malá a přitom svižná, na přední masce mají obří roušku, do výbavy dostala bezednou nádrž, a právě začala křižovat ulice jihomoravské metropole a rozvážet pomoc potřebným v době koronavirové pandemie. Řeč je o automobilech MINI Clubman, která společnost Renocar zdarma zapůjčila k využití brněnským charitativním organizacím. Rozvážet či naopak svážet budou například balíčky pro seniory, informační letáky či materiál pro výrobu roušek.    

číst více

Nalezeno: 466 záznamů   |   Stránka: 1 ... 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 94