cz | eng

Aktuality

Grilování z produktů Grill Master u příležitosti otevření zahrádek

Grilování z produktů Grill Master u příležitosti otevření zahrádek

Den otevření zahrádek jsme oslavili grilováním, na které náš klient Tesco pozval novináře, na zahrádku v prostorách jazz baru U Kouřícího králíka. Novináři si pochutnali na produktech Grill Master od našeho klienta Tesco, který ugriloval šéfkuchař Milan Václavík.

číst více
Zlikviduje stavebníky nová legislativa? Není to tak horké!

TZ | Zlikviduje stavebníky nová legislativa? Není to tak horké!

Zákon, který prodraží každou novostavbu o desítky procent. Zákon, kterým vám stát nařídí a povolí postavit pouze dům, který nemá žádnou spotřebu energie. Nebo zákon, díky kterému bude váš dům vypadat jako laboratoř, ve které ani nesmíte otevřít okno a větrání a topení v něm bude řídit počítač! I takto vyděšeně hovořili lidé a bohužel i některá média o nové stavební legislativě, která začala platit od 1. ledna 2020.

číst více
KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

TZ | KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

Cítíte se limitovaní otevírací dobou ve vašem servisu? S řešením přichází jeden z největších dealerů BMW v Česku Renocar. Jako první v republice představil bezkontaktní servis 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím unikátního KEY BOXu.

číst více
Malá velká auta s rouškou a bezednou nádrží rozváží pomoc Brňanům

TZ | Malá velká auta s rouškou a bezednou nádrží rozváží pomoc Brňanům

Jsou malá a přitom svižná, na přední masce mají obří roušku, do výbavy dostala bezednou nádrž, a právě začala křižovat ulice jihomoravské metropole a rozvážet pomoc potřebným v době koronavirové pandemie. Řeč je o automobilech MINI Clubman, která společnost Renocar zdarma zapůjčila k využití brněnským charitativním organizacím. Rozvážet či naopak svážet budou například balíčky pro seniory, informační letáky či materiál pro výrobu roušek.    

číst více
Rouškomat v AVIONu chrání zákazníky a pomáhá i brněnským charitám

TZ | Rouškomat v AVIONu chrání zákazníky a pomáhá i brněnským charitám

Na nákup (nejen) roušek do AVIONu Brno.

Na maximální bezpečí svých zákazníků i nájemců v době koronavirové epidemie myslí také brněnský AVION Shopping Park. Na začátku dubna byl totiž v pasáži nákupního centra zprovozněn automat na prodej roušek. Veškeré peníze za prodej roušek poputují na pomoc brněnským charitativním organizacím.

číst více
Brněnský hypermarket Tesco je ode dneška otevřený nonstop

TZ | Brněnský hypermarket Tesco je ode dneška otevřený nonstop

Nepřetržitý provoz zahájil ode dneška brněnský hypermarket Tesco v Králově Poli. Zákazníci si mohou nakoupit podle svých časových možností. Všechny obchody Tesco jsou pravidelně zásobovány čerstvými i trvanlivými potravinami a zásob na skladech je i nadále dostatek.

číst více
Desatero domácího učení.  Jak se učit doma s dětmi během „koronavirových prázdnin“?

TZ | Desatero domácího učení. Jak se učit doma s dětmi během „koronavirových prázdnin“?

Žákům a studentům před pár dny začaly neplánované „koronavirové prázdniny“ a spousta rodičů byla nucena zůstat se svými ratolestmi doma. Nikdo zatím netuší na jak dlouho, a tak je potřeba, aby se rodiče, zejména se žáky z prvního stupně, učili doma. Asi už jste zjistili, že učit se doma s vlastními dětmi je pro někoho, kdo se tomu nikdy přímo nevěnoval, celkem náročné. Pokud ale dodržíte těchto pár základních pravidel, půjde to snadno, a ještě si s vaším dítkem užijete spoustu legrace. 

číst více
Komentář odborníka: Proč může vývoj vakcíny proti koronaviru trvat i rok?

TZ | Komentář odborníka: Proč může vývoj vakcíny proti koronaviru trvat i rok?

Několik týmů po celém světě už pracuje na vývoji vakcíny proti novému typu koronaviru. Přesto vakcína pořád není na světě a počet nakažených stále roste. Pokrok hlásí v Izraeli z institutu pro biologický výzkum, vakcína ale dosud není vyvinuta. Proč ji není možné vyvinout do týdne? I pokud některý z týmů najde nadějnou protilátku, než se lék dostane ke koncovým pacientům, bude to trvat měsíce až rok.

číst více
10 nejčastějších mýtů při redukci tělesných tuků

TZ | 10 nejčastějších mýtů při redukci tělesných tuků

Plavková sezona za dveřmi a řada z nás opět přemýšlí, který z osvědčených způsobů na rychlé zhubnutí zvolit. V rámci redukce tělesné váhy existuje řada mýtů, které mohou zbytečně hatit vaši snahu i výsledný efekt. Požádali jsme proto zkušenou dietoložku a výživovou poradkyni Zuzanu Pavelkovou Šafářovou, aby nám pomohla tyto mýty uvést na pravou míru. Nemusíte se tak už trápit počítáním kalorií nebo hladovkou.

číst více
Obchodní síť Žabka otevřela v Brně již pátou prodejnu

TZ | Obchodní síť Žabka otevřela v Brně již pátou prodejnu

Žabkám se v Brně daří. Během krátké doby si obchody Žabka získaly oblibu zákazníků a rychle se množí. V ulici Zábrdovická 827/10 naproti Vojenské nemocnici otevřela již pátá brněnská prodejna. Na ploše 147 m2 najdou zákazníci vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo si zde mohou vyzvednout svou zásilku.

číst více

Nalezeno: 460 záznamů   |   Stránka: 1 ... 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 92