cz | eng

Aktuality

Zájem o léčbu obezity a nadváhy roste, shodli se lékaři

TZ | Zájem o léčbu obezity a nadváhy roste, shodli se lékaři

Zájem o léčbu obezity a nadváhy u lékaře roste. Vyplývá to ze zjištění projektu Nebudu obézní u příležitosti Světového dne obezity (11. října). Zástupci projektu oslovili desítku lékařů, kteří se léčbou těchto nemocí zabývají. „Lidí, kteří k nám chodí s tímto problémem, je zhruba o pětinu víc než před deseti lety. Většinou jsou to ženy,“ uvedla například praktická lékařka Petra Polívková z Vlašimi.

      

číst více
Získejte finanční podporu pro vaše projekty – přihlaste je do programu společnosti Tesco

TZ | Získejte finanční podporu pro vaše projekty – přihlaste je do programu společnosti Tesco

Společnost Tesco zahájila již 5. ročník úspěšného programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Až do 16. listopadu 2018 se do programu se svými projekty mohou přihlásit všechny neziskové a příspěvkové organizace, které se zaměřují na podporu revitalizace prostředí, vzdělávání, zdravého životního stylu, sociálně slabých a znevýhodněných skupin, dětí nebo nezaměstnaných, a to v 90 regionech napříč celou republikou. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun. Finanční podporu získají i projekty, které se umístí na druhém a třetím místě. V pátém ročníku Tesco opět rozdělí přes 5 milionů korun.

číst více
Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

TZ | Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

Investiční společnost Volarik Capital, která se orientuje především na oblasti hoteliérství a vína představuje svoji novou aktivitu – Volarik Wine Investment. Cílem společnosti je nakupovat perspektivní vinařství a vinice.

číst více
Tesco oslavuje 100. výročí vzniku Československa v Brně projektem „Sto důvodů k úsměvu“

TZ | Tesco oslavuje 100. výročí vzniku Československa v Brně projektem „Sto důvodů k úsměvu“

Brno, 4. října 2018 – Projekt „Sto důvodů k úsměvu“ vznikl pod záštitou Nadačního fondu Tesco k oslavě stého výročí založení Československa. Hlavní ideou je propojování generací za účelem poskytnout seniorům věci, které jim udělají radost. Nebudou chybět ani setkání seniorů se školáky, což jistě oživí jejich běžný program. Projekt probíhá v září a říjnu v šesti městech po celé republice.   

číst více
Spustili jsme kampaň s Jaromírem Jágrem

Spustili jsme kampaň s Jaromírem Jágrem

Na začátku října jsme pro našeho klienta - společnost Viadrus spustili po celé České republice billboardovou kampaň. Její tváří je Jaromír Jágr, který propaguje nový kotel Hecules U68. Kampaň pokryla 250 billboardů. Reklama se objeví také v tištěných médiích a televizi. Klip je ke zhlédnutí zde.

číst více
Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY

TZ | Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bude letos vystavovat společnost Bottling Printing, která se zabývá profesionálním značením a kódováním produktů a představí novinku ŽLUTÉ LASERY. Najít ji můžete u stánku číslo 37 v pavilonu E. 

číst více
Představili jsme nově spuštěnou službu Tesco On-line nákupy v Ostravě

Představili jsme nově spuštěnou službu Tesco On-line nákupy v Ostravě

Ostravané konečně mohou nakupovat potraviny on-line s rozvozem až domů. Službu našeho klienta - společnosti Tesco jsme na konci srpna představili lokálním novinářům. Ukázali jsme jim také, jak funguje celý proces od objednávky až po doručení. Službu v Ostravě může využít až 260 000 lidí a k výběru mají přes 21 000 produktů za stejné ceny jako v obchodě.

číst více
Do Mikulova přivezou dřevo ze sto let starého stromu až ze severního polárního kruhu

TZ | Do Mikulova přivezou dřevo ze sto let starého stromu až ze severního polárního kruhu

Stylová podzemní sauna, lázně, ve kterých vás bude oblažovat hroznový extrakt a přírodní jezírko ke koupání. Na to vše se můžou těšit všichni, kteří od podzimu zavítají do Mikulova. Wellness zážitky v srdci Pálavy umocní sauna se specifickou vůní ze sto let starého stromu.

číst více
Z nudy mohou děti sklouznout k závislostem nejen na drogách nebo alkoholu

Z nudy mohou děti sklouznout k závislostem nejen na drogách nebo alkoholu

Prázdniny jsou pro většinu rodičů náročnější. Děti mají dva měsíce volna a zajistit adekvátní program na více než 8 týdnů není jednoduché. Odpočinek po 10 měsících školy je samozřejmě nutný, ale rozumný režim je i o prázdninách velmi důležitý, aby se děti nezačaly nudit. Nuda přináší riziko sklouznutí k různým experimentům, třeba s návykovými látkami. Je tedy vhodné, aby rodiče, pokud už musí být v práci a jejich dítě má přes den svůj volný program, se svými dětmi o prázdninách každý den alespoň více mluvili. Je důležité, aby se zajímali o to, co jejich dítě ve volném čase dělá.

číst více
Španělský specialista na olivové oleje je v Česku už rok

Španělský specialista na olivové oleje je v Česku už rok

Ochutnat můžete olivové pivo, čokoládu s olivami nebo vyzkoušet zázračný olej. Kousek Španělska si mohou už rok vychutnávat a zažít i obyvatelé České republiky. Španělská značka La Chinata, která se specializuje na kosmetiku a pochutiny z olivového oleje totiž slaví první výročí vstupu na český trh. Od té doby nabízí českým zákazníkům rozmanité výrobky od sprchových gelů, krémů pro citlivou pokožku, až po dochucovadla do salátů, to vše na bázi extra panenského olivového oleje.

číst více

Nalezeno: 386 záznamů   |   Stránka: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 78